#10 Wesley Sneijder - Sayfa 304 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sensiz olmaya itirazım var
Canımı çok yakıcak
İzlerin bana yeter
Keşke oyunlar oynamasaydık
Üzülmeseydi şarkılar
Hala sana yazılıyorlar
Hala buram buram sen kokuyorlar

Bu sene Ballon D'or Modric'e gittiyse 2010'da Sneijder'e ne kadar büyük haksızlık yapıldığının kanıtıdır. Daha da enteresan olan ise bu olaydan 2,5 yıl gibi bir süre sonra henüz 28 yaşındayken bize gelmesi. Ondan da enteresanı ise bu adamın 4. tercih olması. Daha daha enteresanı da Belhanda'nın kendisinin yerine üzerine 10 milyon verilerek tercih edilmesi. :)

Bu sene Ballon D'or Modric'e gittiyse 2010'da Sneijder'e ne kadar büyük haksızlık yapıldığının kanıtıdır. Daha da enteresan olan ise bu olaydan 2,5 yıl gibi bir süre sonra henüz 28 yaşındayken bize gelmesi. Ondan da enteresanı ise bu adamın 4. tercih olması. Daha daha enteresanı da Belhanda'nın kendisinin yerine üzerine 10 milyon verilerek tercih edilmesi. :)
2010 Sneidjerin almamasi zaten sacmalik
2013 de riberynin almasi gerekiyordu

abi sneijder dava etse haklı o ödül için.ama bizim için zaten 2010'un en iyi ortasahası sneijder,herkes için öyle.

Daha önceden gitmesi gereken zaman da gitti diye düşünüyordum hala da öyle düşünüyorum lakin takım berbat durum da gelmesini isterim.

hareketli 10 numarayı donunda sallar bu hali, bu yaşıyla.

Melo ile beraber hem takımı hem terimi hem yönetimi kurtarabilecek potansiyel var

Üst Alt