#10 Wesley Sneijder - Sayfa 312 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
işimize yaramaz, zaten belhanda satılacak o parayla sneijderden daha iyilerini alırız. Sneijder'i mevcut durumda getirmek isteyenlerin kulübe saygısı yoktur. Sneijder de bu sene sonu bırakır zaten futbolu. O kiloyla napalım sneijderi. Eskidendi o bitti gitti, yeni adamlar bulmak lazım
Dalga geçiyorum renktaş zaten son 2 sezonunda yatan takımı kendi yönettiğini sanan bu kangreni yolladık şampiyon olduk romantizm fetişi taraftarlarımız dan bazıları geri gelsin diyor ona gönderme yaptim

Dalga geçiyorum renktaş zaten son 2 sezonunda yatan takımı kendi yönettiğini sanan bu kangreni yolladık şampiyon olduk romantizm fetişi taraftarlarımız dan bazıları geri gelsin diyor ona gönderme yaptim

ilk devre fiziksiz diye eleştirdiğimiz buna göre fizikli ama profesyonel futbol takımı olarak yetersiz fiziğe sahip kadromuz olmasına rağmen bunun fiziğinin yanında bizimkilerin fiziksiz hali bile gladyatör kalırdı. 1 ay bile halısahaya gitmeyip 1-2 kg alınca götünü halısahada kaldıramıyorsun sneijder nereye oynuyor. Sneijder gelsin beğenmedikleri belhandaya mum olur bunlar. sneijder gideli 10 yıl olacak nerdeyse hala sneijder aşağı sneijder yukarı. Herkes sanıyor ki 2013 yılındayız :) şimdiki haliyle türkiyede sneijderi paspas ederler, feguli bile biraz kilolu olduğu dönemde ligin en kötü sol bekleri tarafından madara ediliyordu. Sneijder zaten bu sezon büyük ihtimalle kariyer sonu yapar. bunlara kalsa Hagiyi çıkartıp oynatalım, sadece bizde değil, fenerlilerde geçen konya maçına gelen alexi oynatalım takım daha iyi olurdu diyorlardı. türk insanı böyledir, romantiklik sneijder hayranlığı bu tür komik laflar ettirebiliyor.

buna verilen her kuruş bundan sonra kayıptır, ünal aysal nasıl ki zamanında sneijder'i bulup getirdi o yaşta, şimdi de öyle bir transfere ihtiyacımız var. Oldu o zaman drogbayı burak'ı ujfalusiyi falan da toplayalım

Sneijder yolantheyi sizinle aldattı herhold
Zira bu nefretin başka sebebi olamaz

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

belhanda da sizi mi aldatmış oluyor bu mantıkla?
Sneijderi severiz, belki senden çok. Facebook kapak fotoğrafımda da kendisinin fotoğrafı vardır hani hemde bi kaç senedir. Fakat Galatasaray'ı sneijderden daha fazla severim. Tosun gibi olmuş, kariyerinin son senesindeki Sneijder'i Galatasaray'da görmek isteyecek kadar küçük kafalı ve sneijdersporlu değiliz çok şükür.

kendisine olan hayranlığınız kulübün önüne geçmemeli

belhanda da sizi mi aldatmış oluyor bu mantıkla?
Sneijderi severiz, belki senden çok. Facebook kapak fotoğrafımda da kendisinin fotoğrafı vardır hani hemde bi kaç senedir. Fakat Galatasaray'ı sneijderden daha fazla severim. Tosun gibi olmuş, kariyerinin son senesindeki Sneijder'i Galatasaray'da görmek isteyecek kadar küçük kafalı ve sneijdersporlu değiliz çok şükür.

kendisine olan hayranlığınız kulübün önüne geçmemeli
Targutay orangutan kardeş
Yorumumda belhanda karşıtı bir söylem var da ben mi göremiyorum acaba

Hamle oyuncusu olarak düşük maaşla Sneijder yada Podolski tarzı oyuncular takımda olmalı zaten, niye topunuz bu adamın inşaatına kaçmış gibi gerginsiniz anlamıyorum. Bu sene yedekte Podolski olsaydı mesela birkaç maçı cevirirdi muhakkak son Erzurum maçı gibi. Takıma böyle oyuncular da lazım, maç berabere devam ederken genç oyuncu sokup maçı cevirmesini beklemek zaten ütopik.

Hamle oyuncusu olarak düşük maaşla Sneijder yada Podolski tarzı oyuncular takımda olmalı zaten, niye topunuz bu adamın inşaatına kaçmış gibi gerginsiniz anlamıyorum. Bu sene yedekte Podolski olsaydı mesela birkaç maçı cevirirdi muhakkak son Erzurum maçı gibi. Takıma böyle oyuncular da lazım, maç berabere devam ederken genç oyuncu sokup maçı cevirmesini beklemek zaten ütopik.
Facebookta kapak fotoğrafın snedijer ya da podolski değilse hiç bulaşma derim

Sneijderin hamlelik bir tarafımı kalmış Allah tan klubu taraftar yönetmiyor :)

Sevgili arkadaşlar . Sneijder , Podolski bayılıyorum bu isimlere ama tam vedalaşmamız gereken zamanda vedalaştığımız için kalbimizde sevgileri baki kalacak olan isimler.

Daha 20 yaşındaki gencimiz 2 kere penaltı yapınca çöp muamelesi yapan bir taraftar zihniyeti bu adamlar 2 maç etkisiz kalsa sövecektir. Sevgileri bizimle kalsın , kendileri uzak , en sağlıklısı bu.

Üst Alt