#10 Wesley Sneijder - Sayfa 316 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bazen dogru ama eksik söylerek olaylari manipule edebilirsin. Alanya macindan sonra gitmek istedi dedi, Amerika dedi, olmadi dedi, bizde böyle hallettik dedi Cenk.
Bana kalirsa Sneijder klasik tavirlarindan koydu yönetim üzerinden hocaya baski, ve gitmek istiyorum pokeri ile. Alanya macindan sonra degil, ama sezon sonunda tepiklediler bunlarda.

ABD olsa belki yine gönüllü giderdi, ama olmadiysa kalmayi yeglemis olabilir sneijder...

Bu tavırdan dolayı mobbing yapıldı bence

Yalnız Sneijder istese kalabilirdi sonuçta taraftarın büyük bir bölümü arkasındaydı.Şunu anlamıyorum bir de bizde o kadar para alan adam,Nice transferinde neredeyse bizden aldığının yarısına oynadı ve orada vergi çok üst seviyede resmen yarım dönem bedava oynadı

Sırf form tutarım diye gitti sanırım ama Fransa'da döküldü.Tavır güzel olmasa da doğru zamanda yaşanan bir ayrılık olarak bakıyorum

Sırf form tutarım diye gitti sanırım ama Fransa'da döküldü.Tavır güzel olmasa da doğru zamanda yaşanan bir ayrılık olarak bakıyorum

Yönetimin artik kendine soguk oldugunu kestiremedi bence. Bunun bizim kulüptekestirme sansi da yok tabi, takim kümeye düsse adami omuzlarimiz üzerinde tasiyacaktik, " yüzümüz yok bunu hak etmedi", diye.

Saha icinde beklentilerin farkliliklari var tabi. Bizde herkes Sneijder icin kosacak, Sneijder ayagina top geldimi oynayacak tarzinda isledi hersey. Fatih Hoca gittiginden beri durum böyle. Sampiyon oldugumuz sezon sahada umut, Hamit, Selcuk Melo birlikte oynadi. 12 mac oynadigi sezonda da, full oynadigi sezonda da sonlara dogru. Basarili oldugumuzda genelde böyle kaldirdik olayi.
Tempo daha da düstü, simdi Nice´de senden ileri geriye kosmani, hem top rakipteyken, hemde top arkadaslarindayken hareket halinde olmani bekliyorlar. Bunlar futbolun keyifli degil tasiz ama olmaz ise olmazlaridir. Bu sefer bunlara tempon yetse bile, top ayagina geldiginde verimin düsüyor tabi. Ve takim olarak en sikintili ise, oyuncu cabalamasina ragmen hem tempoyu gidememesi, hemde cabaladigindan, top ayagina geldiginde verimsiz oynamasidir. Nice´de izledigim maclarda bu sorun vardi kendisinde.

Nice´de Favre var, Balotelli´yi yeniden harmanlamis bir hoca. Nice ve Sneijder´in de düsüncesi muhtemelen orada Favre´nin Sneijder´i yeniden sahlandirmasi üzerineydi. Balotelli´de tabi sorun mental, fiziki degil, fil gibi herif.

Bizim acimizdan ise bu isi yönetim daha akillica cözmesi gerekirdi. Ben taraftarin tepkisini nekadar manyaklik ve kulüp acisindan asiri derece zararli olarak görsem de yerine gelen Belhanda´ya karsi olusan taraftar tepkisini, bunu hesaplayip tedbir alacak yönetimdir. Ancak dursun yönetiminden ne bekleyebilirsin. Türk futbol tarihinin en fail hadiseye imza atan dursun hemde.

programı bastan sona kadar ızledım bugunde reis bu herif o dönemle alakalı olumsuz hiç bişeyi kabullenmedi alakasız kavgaları çok alakasız yerlere bağladı mesela. olay benden gitsinde nolursa olsun kafasında. 4x4luk yönetmiş döneminde herseyı.
en sonunda gaza geldi bana camianın kara kutusu derler yasadıkalrımı kitap olarak yazacağım vs dedi.

Cenk Ergün: "Feghouli'nin sözleşmesinde sadece Arap ülkelerinde geçerli çıkış maddesi var. Ne kadar olduğunu ben açıklayamam, kulübün takdirinde olan bir şey."

Bu açıklamayı yaptı mı ? 4,25 olayı doğru o zaman

Bu açıklamayı yaptı mı ? 4,25 olayı doğru o zaman
yaptı reis sadece arap kuluplerine serbest kalma maddesi var dedi ama nekadar olduğunu söylemem dedi. ozanada serbest kalma maddesini kendisi koymus gerekce olarak yabancı kuluplerın akıllarını celme ıhtımallerınden falan bahsetmıstı hatırlayamıyorum net suan galiba bizim diğer veletlerinde aklını karıstıran onlarmıs italyanlar mustafa kapıyı ızlıyorlarmıs vs. zamanın olursa parca parca bakarsın tekrarına guzel muhabbetlerı döndü

Abartıldığı gibi kilosu yok.20-30 günde fit bi hale gelebilir.Quagliarella-Pepe-Ribery-Robben-Huntelaar gibi futbolcular 35-36 yaşlarında iş yapıyosa kendilerine iyi baktıklarındandır..

Kendini hep iyi baktiysan sikinti yok da, yillarca bakmadiysan, belirli bir yastan sonra öyle 20-30 gün icinde fit hale gelmek kolay olmiyor.

Üst Alt