#10 Wesley Sneijder - Sayfa 319 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Can Büyük gibi transferine karşı çıkanlara karşı efsanemize ve sayın çok kıymetli başkanımız Ünal Aysal beyfendiye laf söyletmeyelim arkadaşlar,renktaşlar

Bugün efsane başganımıza ve futbolcumuza laf söyleyen adamlar yarın neler yapmaz dikkatli olmak lazım.Can Büyük'ü kınıyorum

1 sene taş gibi top oynar. Belhandayi satıp sneijder üzerinden oyun çizmek lazım. Yaz kampına bakar form tutması. Adam yıllarca üst düzey top oynamış kupalar kaldırmış biri. 2 sezon da yatsa kamp ile kendine gelir. Alkole sigaraya verip berduş olmadıysa tabi.

Futbolu bıraktıktan sonra Bizim aktif futbol oynayan adamlardan kendine daha iyi bakan oyuncular var.

Misal melo adamin yaşam stili spor üzerine kurulu. hamit bel fıtığı ameliyatından sonra sezonu kapatırken melo aynı ameliyat sonrası 6 haftaya sahalara dönüp şampiyon yaptı takımı.

Profesyonel işini seven adamları barındırmamiz lazım. Öyle 2 gün tatilde nereye kaçacam diye düşenenleri değil.

Gomis de son yıllarda formamızı giyen en karakterli oyunculardandi.
Sezon başı maç ertesi yasin dallamasi çeşmeye akarken gomis özel hocasıyla evinin altına kurduğu salonda antrenman yapıyordu sabahın 7 sinde. Ben o gün notu vermiştim gomis e. Gönderilmesi son derece hataydı cl gruplarında cikamamaya mal oldu bize bu. Hatta şampiyonluk bile gidecekti neredeyse. Gomis olsa 3 hafta evvel garantilerdik mesela. Adam çok haklıydı zam istemesinde. Takim kendini bi bok sanan amatör ordusuydu çünkü.

Bu yüzden yaş çok mühim değil kendine bakan 35 yaşındaki futbolcu kendine bakmayan 20 yaşındaki futbolcudan fazla katkı verir.

Ülke Türkiye çünkü İngiltere değil. Fiziğine bakıp Kafası da az buçuk çalışan her oyuncu iş yapar.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sizler isim aşığı olmuşunuz.. Gomis,Diagne gibi karakterler Galatasarayın oyuncusu ve forveti olamaz.
sneijder de bu haliyle ancak mangalbaşı olur..

reisin otobiyografisi bu hafta çikti

Afbeeldingsresultaat voor biografie wesley sneijder

almayan gerçek 10 değil!

Üst Alt