#10 Wesley Sneijder - Sayfa 335 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bunlar Bayern'i eleyip evlerinde Schalke'den 5 yemeyi nasil basardilar o sezon yaw. Bjk'ye gelen Edu falan gol atmisti.

http://instagr.am/p/B-97EwiCDBh/

Bayern o dönemler iyi bir takım sayılmazdı ki zaten 2009-2010 finalini de Inter ve Bayern direkt olarak haketmişti diyemem zaten üstüne Inter hocasını da kaybetti.

Burda Schalke'den 5 yemek tartışılabilir çünkü o sene ligde çok kötülerdi ama kadroları fena sayılmazdı zaten sonraki sezon o kadroya 1-2 eklemeyle 3. falan olup ŞL yaptılar. Bir de o sene kura şansları da vardı, grupları falan da en tırt gruptu.

Wesley Sneijder'e göre birlikte oynadığı en iyi 11...

EVoN1G6UMAIImrw

Wesley Sneijder: "Dürüst olmak gerekirse yeterince kararlı olabilseydim, Messi ve Ronaldo gibi hatırlanacaktım. Ama o iradeye sahip değildim. Saha içinde ve dışnda kariyerimin tadını çıkarmayı tercih ettim. Kazanabileceğim her şeyi kazandım, bu yüzden pişman değilim."

Wesley Sneijder: "Dürüst olmak gerekirse yeterince kararlı olabilseydim, Messi ve Ronaldo gibi hatırlanacaktım. Ama o iradeye sahip değildim. Saha içinde ve dışnda kariyerimin tadını çıkarmayı tercih ettim. Kazanabileceğim her şeyi kazandım, bu yüzden pişman değilim."

Yeterince kararli olsaydi bile messi ve ronaldo gibi hatirlanmazdi buyuk ihtimalle

O hollanda jenerasyondan messi ve ronnie gibi hatirlanabilecek tek oyuncu robbendi o da sakatliklar yuzunden istikrari yakalayamadi

Üst Alt