#10 Wesley Sneijder - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fakat su atlanmamali hakan

takima zararli oldugunu iddia etmedik pek , sadece kendisinden beklenen ekstralari cok uzun bir periyodda sergileyememesi sonucunda bu paraya bu performans olmaz dedik , ikisi ayri seyler

Ben biraz rakam adami oldugum icin futbolun ruhundan uzak yorumlarim olabiliyor , kendim de farkindayim

izleyenlerin 90% i icin muhasebesel seylerden bin kat degerlidir onca tahta ayaklinin arasinda bruma sneijder gibi adamlar

katkilari az ya da cok ama izlenebilirligi arttirdiklari bir gercek

ama tabi bizlerin de kendileri icin odenenlere karsi yuksek is ahlaki beklemek hakkimiz .. Bu sezonun ikinci yarisi at basi gidecek gibi

İlk yarının sonlarına doğru fiziksel ve mental açıdan çok iyi duruma geldi. Skora da katkısı arttı. Onun dışında yaşına rağmen mücadele gücü ve sahadaki azmi üst düzeylere çıkmaya başladı. Eski günlerindeki gibi olması zor olsada Sneijder oynadığı zaman keyif veren ve takımı ateşleyen bir görüntüsü var sahada. Ligin 2. yarısında sakatlık yaşamadığı sürece yüksek bir katkı vereceğini düşünüyorum. O ışığı görebiliyoruz bence.

90 dakika sol kanatı işgal edip ne oyun kuran, ne düzgün şut çeken ne kilit pas yapmayı becerebilen bir #10'ın varsa, o #10 eleştirilir.

Aslında o kadar kötü kadromuz yok broheim

Selçuk-Sneijder kanseri mahvediyor sadece

Beşiktaş'tan sonra en güçlü kadro bizim kadromuz bence

Batalla bunu donunda sallar.

Takas mi etsek : )

Fc Utrechte gitsin işte

Yılda 4m cukkalamaz ama onun oynayabileceği ligde oynar

Milan bunu neden alsın ki

Ancak Fc Utrecht gibi bir takımda iş yapar

Gerçekten bok gibi

Çin liginin Hagisi olma vakti geldi

Ilk alintida, adam o yorum atildiginda ligin en fazla kilit pasi atan oyuncusu
:asd:

Yeni konu acildigi icin bu surda kalsin. Daha konusulacak cok seyler olur :)

2012-13 sezonu devre arasında geldi doğru düzgün oynamamasına rağmen ligde birbirinden kritik 3 gol attı..2-0'dan 4-2 kazandığımız ordu maçında pozisyona giremezken çok güzel bir gol atıp kilidi açtı.En zor deplasmanlardan biri olan karabük'te şahsi becerisiyle golü attı 1-0 kazandık.Kayseri deplasmanında kilidi açtı.

2013-2014 sezonu ilk yarısında 4 gol atmıştı.2.yarı 8 gol attı penaltısız..Şampiyonlar ligi vizesi aldık bu sayede..

2014-2015 sezonu ilk yarısında 3 gol atmıştı 2.yarı 7 gol attı yine penaltısız...Muslera ile beraber kazanılan şampiyonluktaki en büyük paya sahip oyuncuydu...

Geçen sezon ilk yarı 4 gol attı ama takım lige tamamen havlu attı ilk yarı sonunda...2 .yarı sadace 1 gol attı ve doğru düzgün oynamadı..

Sneijder bir şekilde yarışta olduğumuz her sezonda 2.yarılar vites arttırdı.Ki bu sene son 6 haftadır çok iyi durumda.2.yarı çok çok iyi bir performans sergileyeceğini düşünüyorum..

C1N_zubXUAAY_LM.jpg

Üst Alt