10 Yıllık En İyi Arkadaşım Eski Sevgilime Aşıkmış | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

10 Yıllık En İyi Arkadaşım Eski Sevgilime Aşıkmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Günaydin Arkadaslar,
Dün gece basima cok kötü bir olay geldi ve bunun sakasi falanda yoktur. Gece disari cikip tarlada bagirdim, o kadar sinirlendim..

Benim 9-10 senedir en iyi Arkadasim, her gün konustugum, dertlerimizi birbirimize paylastigimiz arkadasim, eski sevgilimi tavlamaya calisiyormus.

Hikayeyi bastan anlatim size arkadaslar, 5-6 Ay önce bir kiz ile ciktim, sonra sacma sapan nedenler ile ayrildik ve 2-3 Haftaya kadar konusmuyorduk. Sonra Arkadasimin onunla konustugu icin yine aramiz olmaya basladi ve buna en iyi arkadasimin tahammülü yoktu. Ne zaman konussak falan hep sinirlenirdi, bagirip kizardi, bizde fazla takmazdik. Dünde eski sevgilim bana dedi ki, benim en iyi arkadasim ona ask mektuplari falan atiyormus ve kendiside yüz vermiyormus. Bunun üstüne En iyi arkadasima bir oyun oynadik ve Eski sevgilim, En iyi Arkadasima Asik oldugunu itiraf etti ve o anda benim en iyi arkadasimda itiraf etti. Sonrada ücümüz bulusalim falan demis ve bana birsey caktirmayacagini dedi. Bunun üstüne Eski sevgilimde telefonu kapatti ve daha konusmadi.

Dünden beri nasil bir serefsiz oldugunu düsünüyorum ve cok kizginim. En iyi Arkadasima güzelce bir dayak atasim var, böyle birseyi hakketmedim. Her konuda onu desteklemeyi calisip, yardimci oldum ve yaptigi seye bakin.

Sizce bu durumda ne yapayim?

Brocode'u bilmiyorsa malin tekidir affedersin. Benim universitedede cok güzel bir türk kizi var ama yaklasmiyorum eski arkadasim eski sevgillisi oldugu icin. Brocode lan.

İtiraf etmek gerekirse bir ara ben de yakın arkadaşımın eski sevgilisine karşı platonik duygular beslemiştim. Tabi beslemekle kaldı. Bence selamı sabahı kes, ne hali varsa görsün değmez.

Brocode'u bilmiyorsa malin tekidir affedersin. Benim universitedede cok güzel bir türk kizi var ama yaklasmiyorum eski arkadasim eski sevgillisi oldugu icin. Brocode lan.

Anlamiyorum, vallaha Anlamiyorum. Hayatimda kimsenin eski sevgilisine göz dikmem, nasil bir insandir anlamiyorum. Eski sevgilime Seni Seviyorum derken bir gülüsü vardi, öldürecektim nerdeyse

İtiraf etmek gerekirse bir ara ben de yakın arkadaşımın eski sevgilisine karşı platonik duygular beslemiştim. Tabi beslemekle kaldı. Bence selamı sabahı kes, ne hali varsa görsün değmez.

Kardesim sen en azindan arkasindan is cevirmemissin, kiza gidip acilmamissin falan. Nasil insanlar var anlamiyorum

Muzo reis ne çileli hayatın varmış senin

O Sise olayini, eskortu bile normal karsiladim, ama bunda resmen cileden ciktim kardesim. Insan hic mi utanci olmaz diye düsünüyorum

Son düzenleme:
Muzaffer kardeş senin bir arkadaşın, çalıştığı yerin patronuna camsil fırlatmıştı. Ne oldu o mevzu ? :)

Ne yazik ki kovuldum kardesim isten o olaydan sonra..

Arkadaslar sizce bir ders verim mi ona?

Oglum gidip arkadasina soylemen lazim ne serefsiz bir adam ciktigini. Ya adam gibi davranir, ya defolu cekersin.

Kiza söz verdim birsey demeyecegimi, yoksa su an ortalik karismisti

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt