#10 Younès Belhanda (ARŞİV) - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Younès Belhanda (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yerlerine almadik mi ? Aldik . Kimle kiyaslicaz ? ali veli mehmet ile mi?

Ulan Hagi'nin yerine 150 tane adam geldi hepsi Hagi ile mi kıyaslanacak hepsinin kendine göre bir oyun tarzı kafan mı iyi senin ya ?

İyi oyuncu kötü oyuncu hepsinin kendine göre meziyeti var. Tolgayla Melo'yu kıyaslıyorsan önce neden futbolu falan sevdiğini gözden geçir. Ortada göz var nizam kimin ne performans vereceği ortada. Eski ile yeniyi kıyaslayalım o zaman Metin Oktay'ın yerinede bir sürü adam geldi hiçbiri onun gibi değil ama bazıları iyi hizmet etti ? Gidin bir elinize yüzünüze su vurun. Zaten sizin kafanızdakilerle yönetim bir olup sezonu bitirdiniz neyse devam edin kayıkçı kavganıza.

Ulan Hagi'nin yerine 150 tane adam geldi hepsi Hagi ile mi kıyaslanacak hepsinin kendine göre bir oyun tarzı kafan mı iyi senin ya ?

İyi oyuncu kötü oyuncu hepsinin kendine göre meziyeti var. Tolgayla Melo'yu kıyaslıyorsan önce neden futbolu falan sevdiğini gözden geçir. Ortada göz var nizam kimin ne performans vereceği ortada. Eski ile yeniyi kıyaslayalım o zaman Metin Oktay'ın yerinede bir sürü adam geldi hiçbiri onun gibi değil ama bazıları iyi hizmet etti ? Gidin bir elinize yüzünüze su vurun. Zaten sizin kafanızdakilerle yönetim bir olup sezonu bitirdiniz neyse devam edin kayıkçı kavganıza.

Tolga benim Sneijder'den sonra en sevdigim oyuncu. Ama burada bir kac arkadas habire Melo ile kiyaslayip duruyordu. Yazdigim genel olarak'di.

Son satirina : Hamdolsun Terimciler + dursun + sucukcular 1 olup 3 senedir takimin icine ediyorlar.

Ulan adama Sneijder olayından ötürü Twitter üzerinden küfretmek nasıl bir andavallıktır? Tek resmi maça çıkmadan pişman edecekler adamı geldiğine. Yok böyle bir şerefsizlik.

Sneijder resmi olarak kadro dışı bırakılmadığı/ayrılmadığı için reddetmeliydi 10 numarayı. Suçun çoğu numarayı verenlerde tabi.

10 numara olayında en suçsuz kişi de bu. Yönetimin beceriksizliği, berbatlığı yüzünden adamı hedef haline getirdi.

Ama acele etmeseydi 10 numarayı giymeyi daha iyi olurdu. Kendisini ifade edecek kadar büyümüştür herhalde.

Bu sene bunun için zor bir sene olur.

joie-younes-belhanda-06-04-2013-montpellier---valenciennes-31-eme-journee-de-ligue-1-20130407084250-1642.jpg

10 numara Hagi dışında bize gelen her futbolcu üzerinde sırıtıyor zaten. Bir nebze Sneijder bu numaranın hakkını verdi gibi. Sneijder kalsın diyenleri anlayışla karşılarım ama Twitter üzerinden bu adama küfretmek nasıl bir mallıktır?

Bu çocuk başarılı oalcak bence. Ha şunu da biliyorum diyelim ki bu eleman çok başarılı 4 yıl geçirdi ve kendini bize sevdirdi. Dursun ve Tudor gibi bir ikili geldi Sneijder'e yapılan terbiyesizliği buna yaptılar. O zaman bugün Sneijder'e sahip çıkanalrın büyük bir kısmı bu arkadaşa da sahip çıkacak, en azından iyi ayrılalım diyecek ama bugün sadece yeni transfer diye ölüp bitenler hakaret edecekler. Araplığından girip, saç şeklinden çıkacaklar.

İnşallah o numaranın hakkını verirsin.

Adamın üstüne nasıl bir yük yükledi,sonra anlayacak bu beceriksiz yönetim.Bu şekilde değil de adam gibi yollar ayrılsaydı Sneijder ile,belki bu kadar baskı olmayabilirdi.Her kötü oynadığı maçtan sonra hep Sneijder ile kıyaslanacak,bazı taraftarlarımız (!) da pusuda bekliyor olacak adam kötü oynasa da saydırsak diye.İşi zor,bekleyip görelim performansını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt