#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 155 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En yüksek puan belhandada

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız

Benim için zerre önemi yok ama bakayım dedim marianoyla aynı puanı almışlar , istatistiklere çok önem veriyorsun ama alanya maçında en düşük puanı alan 2 oyuncudan biri belhanda diye yazmadın şuraya.

Bşk maçı

Ekli dosyayı görüntüle 21089

alanya maçı

Ekli dosyayı görüntüle 21090
Takım olarak kötüyüz onuda es gecmeyelim

İşte o etkiyi belhanda yapıyor çünkü takımın 10 numarası etkinliği arttıkça takım daha iyi oynuyor.

Belhandanın kötü oyununu tolore etme şansımız yok , kötü oynama lüksü olmayan oyunculardan biri belhanda.

Garry kötü oynar sorun olmaz , feguli oynar yine sorun yok , donk yada fernando hatta stoperler dahi kötü oynarsa sorun yok ama belhanda kötü oynayınca takım çöküyor ister istemez.

İşte o etkiyi belhanda yapıyor çünkü takımın 10 numarası etkinliği arttıkça takım daha iyi oynuyor.

Belhandanın kötü oyununu tolore etme şansımız yok , kötü oynama lüksü olmayan oyunculardan biri belhanda.

Garry kötü oynar sorun olmaz , feguli oynar yine sorun yok , donk yada fernando hatta stoperler dahi kötü oynarsa sorun yok ama belhanda kötü oynayınca takım çöküyor ister istemez.
Buna yüzde yüz katılıyorum bunuda klasik 10 numara olmamasına bağlıyorum

Hani Belhanda 'dan bahsederken artık Avrupa da klasik 10 numaralara yer kalmadı , oyunu çift yönüyle oynayabilen modern orta sahalar ile oynanıyor oyun diyorlar ya

Adamların Stoperleri hatta Kalecileri bile oyun kurucu gibi oynuyor pas bağlantısı oluyorlar bu yüzden tek vasifesi oyun kurulumu pas bağlantısı olması gereken bir adam oynatmaya gerek kalmıyor bunun yerine oyunu çift yönüyle oynayan mücadele gücü yüksek adamlar kullanıyorlar

Bizim bırak Stoperi Kaleciyi de hücumcularımız bile oyun kurmayı beceremiyor ki

Yani söylemek istediğim bizim kadro yapımız aşağı yukarı böyle devam edeceğinden sahada takımın aklı olacak tüm topları onun üzerinden dağıtabileceğimiz ""KLASİK 10 NUMARA"" tipinde bir oyuncuya mahkum durumdayız

Belhanda 'nın yaptığı kilit pas , hücum presi , driblingler filan çok ekstra özellikler ama bizim rakibin kilidini açacak , pas bağlantısı olacak , oyun kuracak , hücumda inisiyatif kullanıp topları alıp dağıtabilecek yani asıl vasifesini çok iyi yapabilecek bir 10 numaraya ihtiyacımız var

Geçen de yazmıştım. Şu fotoyu internettw gördüm geçen direkt aklıma buradan birisi geldi.

Hâlâ genel kitle tarafından beğenilen bir oyuncuya sararak kendini avutmaya ve kandırmaya devam etmekte.

sent via GSC

Geçen de yazmıştım. Şu fotoyu internettw gördüm geçen direkt aklıma buradan birisi geldi.

Hâlâ genel kitle tarafından beğenilen bir oyuncuya sararak kendini avutmaya ve kandırmaya devam etmekte.

sent via GSC
Fototu atmayı unutmuşum.
a633edf3a2f9ead937e3ab4116faef81.jpg

sent via GSC

sent via GSC
Fototu atmayı unutmuşum.
a633edf3a2f9ead937e3ab4116faef81.jpg

sent via GSC
Böyle insanları televizyona nasıl çıkarıyorlar aklım almıyor ya. Fernandonun kalitesi tartışma konusu olacak bişey bile değil. Ligin en iyi oyuncularından biri.

Böyle insanları televizyona nasıl çıkarıyorlar aklım almıyor ya. Fernandonun kalitesi tartışma konusu olacak bişey bile değil. Ligin en iyi oyuncularından biri.

A sporda erman hariç futbolun f sini bilen tek kişi yok fernando gol atmıyor diye kötü oyuncu diyo bunlar , selçuk gibileride her ne olursa olsun öven tiplerde bunlar etkisi sosyal medya ve stada gelen taraftarada gidiyor böyleleri olmazsa selçuk gibiler tutunamaz bu takımda.

Bir maç gelmiyor ki aklıma ulan söktü aldı maçı be diyeceğim.

Talisca'nın Bjk'ye katkısı bu sezon sırf kendi başına 10+ puandır
Keza Gulyano da öyle.

Bıktım artık Belhanda'yı değerlendirirken, gol pasının pasının pasını verdi demekki katkı yapıyor diye kendimi avutmaktan.

Anlamıyorum, herkes kötü oynadığını diyor da kimse insan bu kadar aptal ya hain olduğunu niye demiyor?

Adam illa kırmızı kart almak için bi yerlerini yırtı, en kötüsü de bu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt