#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 286 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hoca eğer Akbaba gelirse 4-3-3 oynatabilir. Bu bence en doğru sistem olur. MCity orta sahada Fernandinho-DeBruyne-David Silva ile oynuyor.

Bizde Fernando-Akbaba-Belhanda ile oynarız. Rodrigues ve Onyekuru zaten 4-3-3'e uygun stilde kanat oyuncuları. Gol yüzdeleri yüksek. Yeri geldiğinde Feghouli orta sahadaki 3'lü de oynar.

Bu sayede hem Belhanda da baskıdan kurtulur. Özellikle ligde Donk-Fernando fazla defansif kaçıyor.

Ben artik bu vatandas hakkinda yorum yapmama karara aldim.
Yapacak bir sey yok elde kaldi ve yerine oynayabilecek, rekabete girecek bir oyuncu alinir mi o da belli degil.
Bu yüzden bu kadro yapisi yüzünden mecbur oynayacak.
Ne olursa olsun bu takim sampiyon olmak zorunda, yani yapacak bir sey yok köprüyü gecene kadar Belhanda, Feghouli ve Gomis icin ayiya dayi diyecegiz.

Ben artik bu vatandas hakkinda yorum yapmama karara aldim.
Yapacak bir sey yok elde kaldi ve yerine oynayabilecek, rekabete girecek bir oyuncu alinir mi o da belli degil.
Bu yüzden bu kadro yapisi yüzünden mecbur oynayacak.
Ne olursa olsun bu takim sampiyon olmak zorunda, yani yapacak bir sey yok köprüyü gecene kadar Belhanda, Feghouli ve Gomis icin ayiya dayi diyecegiz.

Yorum yapmama karari aldim diyip yorum yapmissin

sevmek için tek bir sebep olmayan leş herif,buna rağmen sevenlerin olmasıda ilginç aziz yıldırım ın fbnin başından gitmesini istemememiz gibi bişey..

Yorumun Türkçedeki anlamı nedir
Yorum nedir
Yorum ne için yapılır
Ercan hadi Hamza´nin alinti yaptigi yorumu anlamadin, bari Hamzaya cevap verdigim mesaji anla yahu cünkü o mesaj bir aciklama iceriyor.
Ben Belhanda hakkinda yorum yapmayacagim dedim ve yapmadim da.
Hakkinda yorum yapacak olsam yine eksiklerinden bahsederdim ama artik bundan vazgectim.
Yazdigim takimin mevcut durumu ile alakali ve bu yüzden elimizde olan oyunculara, iyi veya kötü fark etmeksizin, köprüyü gecene kadar ayiya dayi demek ile ilgili. Lütfen okudugunuzu anlayin, yoruyorsunuz bu sazan gibi atlamalariniz ile.

Son düzenleme:
2612569_o24b6.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt