#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 504 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belhanda olmadan çıktığımız son 4 maçta attığımız gol sayısı: 4

Belhanda'nın sakatlıktan döndüğü maçta attığımız gol sayısı: 4

Çok eleştirenlerden biri olarak hakkını teslim ediyorum bu maç için; kazandırdığı penaltı ve asisti olmasaydı da bunu söylerdim, kimsenin şüphesi olmasın. Maçları her zaman böyle konsantre şekilde oynasın, zaten laf etmem...

Yok yok, 7-8 vereni Belhanda sahibi yapmak en iyisi!...
Bu ligde hiçbir kulüp, 7-8 milyon bonservis teklifi alabilen, senede 3.5-4 kazanan futbolcu oynatabilecek lükse sahip değil şu an itibariyle. Performanstan bağımsız olarak söylüyorum bunu ki Belhanda' nın 1.5 yıllık Galatasaray serüveni hiç de iç açıcı değil; geçer not alabileceği en fazla 5 maçı filan vardır benim nazarımda...

Bu takım için mühim bir topçu olduğunu ve gereksiz bir ön yargı olduğunu her daim belirtmistik. Belhanda takımı kıvama sokan bir topçu, olağanüstü oynadığını iddia etmiyorum lakin çok faydalı oynuyor orta sahada her daim bulunması gerek.

Benziayı Slimaniyi izleyin ve yatın kalkın dua edin bu herif bizde diye
''Su-i misal, misal olmaz'' diye bir eski tabiri hatırlatmam gerekiyor yine. Ligde 17. sırada bulunan takımın oyuncularıyla kimi kıyaslasan, Messi!;)...

1/10-20 maliyetle filan oynayan Diagne ve Castro ile kıyasla ki bileyim; bahsettiğin oyuncuların mevkileri itibariyle örnek verdim, buyur lütfen!...

Son düzenleme:
Çok eleştirenlerden biri olarak hakkını teslim ediyorum bu maç için; kazandırdığı penaltı ve asisti olmasaydı da bunu söylerdim, kimsenin şüphesi olmasın. Maçları her zaman böyle konsantre şekilde oynasın, zaten laf etmem...

Geçen yıl eleştiriler sonuna kadar haklıydı da şu ilk devrede izlediğimiz takımda laf atılacak en son adamlardan biri bence.Fernando'suydu Ndiaye'siydi Rodrigues'iydi bu adam kadar bile formda değiller bence şu an.

Ha aldığımız paraya yakın teklif gelirse gitsin o ayrı bir konu.

Fayda/Maliyet oranı her daim temel değerlendirme kriterimdir. Buna itiraz edenle tartışmaya bile girmem...
Itiraz ettigimi nerden cikardin? Nagatomo ve Linnes haric ortaya koydugu performans ile hangi yabanci oyuncu kazandigi parayi hak ediyor? Bu sezonun ilk yarisinda Belhanda ve Feghouli son elestirilecek oyuncular. Ha iyi bir teklif gelirse gidebilir, iyi bir teklif geldiginde takimdan herkes gidebilir.

Futbolcusunu geçtim ben bi t shirt alırken bile o fiyatı hakedip haketmemesine göre tercih ediyorum. Bu adamın performansını maaşına oranladığımızda tam bir rezalet.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Belhanda olmadan çıktığımız son 4 maçta attığımız gol sayısı: 4

Belhanda'nın sakatlıktan döndüğü maçta attığımız gol sayısı: 4
Adem Cakar'in Semih Kaya konusunda sayisiz mesaji var "Semih yokken su kadar yemisiz, su kadar puan kaybetmisiz" gibisinden ama durum ortada.

Belhanda'nin su takimda alternatifi olmamasi asil sorun. Culio bile fark yaratirdi.

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Performans bitti maliyet başladı adam zorlami sözleşme yaptı bizimle
4 milyon Euro alan kalecimiz var cahil cahil konuşmayın

Galatasaray Düşmanlarının .........

Performans bitti maliyet başladı adam zorlami sözleşme yaptı bizimle
4 milyon Euro alan kalecimiz var cahil cahil konuşmayın

Galatasaray Düşmanlarının .........

3,575 muslera
3,350 belhanda

Öyle ahım şahım fark yok ama Muslera zamanında ne maçlar aldırdı ne şampiyonluklar yaşattı Belhanda ne yaptı maaşı tabii eleştiri yer, Muslera bu sezon iyi değil o bile yiyor eleştiri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt