#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 524 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok hareketli ve yaptığı koşularla alan yaratıyor takımdaşlarına
eli belinde beklese feguli mariano falan o kadar rahat oynayamaz

İlk defa bir maçta oynamamasına üzüleceğim.Yerine ya selçuk ya da donkun oynayacak olması şimdiden kalbimin sıkışmasına yetti

dxst9gcx4am5oji-jpg-large-jpg.38373

Fasli degil finlandiyali veya brezilyali olsaydi, ayni karakter, cirkeflik ve oyun tarzi ile taraftarin gonlunde coktan taht kurmus olurdu.

maalesef tespit dogru. sebebini size birakiyorum.

;)

Fasli degil finlandiyali veya brezilyali olsaydi, ayni karakter, cirkeflik ve oyun tarzi ile taraftarin gonlunde coktan taht kurmus olurdu.

maalesef tespit dogru. sebebini size birakiyorum.

;)
Araplara karşı burada net ırkçı düşmanlığı yapanlar var, evet.

Forum yönetimi de üç maymunu oynuyor bu konuda veya ırkçılık yapıldığına farkında değiller.

Irkçılık yapanlar bile gerçi ırkçılık yaptıklarını bildiklerini zannetmiyorum :)

Gol atsa rahatlayacak bence, kendisini beğenmem ancak kötü oynamıyor. Şutları vs gol atamadığından kaynaklı diye düşünüyorum. Feg ve Mariano ile uyumlu oluyor oranın tozunu attırıyorlar. Bunu ne Selçuk, ne Donk, ne Ndiaye ile Feghouli ve Mariano aynı uyumu yakalayamaz. O yüzden kalması lazım.

Peki senin zihin uzayında Feghouli'yi neden seviyor o kesim ? Bildiğim kadarıyla Brezilyalı veya Finlandiyalı değil.
Çünkü feghouli daha kaliteli bir futbolcu. Bu benim zihnim değil futbol bilenlerin zihni. Irkçılık yapıyor bu adama her yerde istisnasız her yerde. İyi oynadığı zaman bile eleştiriliyor. Bu kadar eleştirilen bir futbolcu hatırlamıyorum. Azıcık taraftara oynasaydı herkes sevgi seli olurdu tabii.

Araplara karşı burada net ırkçı düşmanlığı yapanlar var, evet.

Forum yönetimi de üç maymunu oynuyor bu konuda veya ırkçılık yapıldığına farkında değiller.

Irkçılık yapanlar bile gerçi ırkçılık yaptıklarını bildiklerini zannetmiyorum :)
Çok görüyorum hocam maalesef pek bir şey yapmıyorlar dediğin gibi. Hatta gömeni göklere çıkartıyorlar. Neyse biz görüyoruz her şeyi herkesin görmesine gerek yok.

Feguli daha kaliteli topcu oldugu icin ona irkcilik yapilmiyormis. Hem irkciligin ne oldugunu bilmiyorsun hem de sacmaliyorsun. Belki de buradaki insanlarin %90ının dusundugu gibi belhanda gercekten de bos beles bir topcudur ha ne dersin?

ya hadi baska kapiya. Maicon arap mi, habire gömülüyor?
Olay o değil musapcım maicon kötü oynuyor gömülüyor. Belhanda iyi-kötü oynuyor gömülüyor. Bunu diyen ben değilim bu arada ama doğru demişler. Sırf golü yok diye adamı maldonado seviyesine çekmenizi maalesef kaldıramam. Taraftara oynasaydı bu adam eminim herkes severdi. Ama işini yapıyor gerisine bakmıyor. Gördünmü sen belhandanın twitter dan instagram mesajlar attığını? Röportaj verdiğini? Göremezsin çünkü bu adam işini yapıyor futbol oynuyor. Bunu eninde sonunda kabulleneceksiniz. Bu takımın en kilit oyuncusu. Belhanda-Feghouli-Mariano-Fernando oyun aklı en yüksek oyuncularımız. Ben bunu söyleyebiliyorsam sende bazı takıntılardan vazgeçebilirsin. ;)

Feguli daha kaliteli topcu oldugu icin ona irkcilik yapilmiyormis. Hem irkciligin ne oldugunu bilmiyorsun hem de sacmaliyorsun. Belki de buradaki insanlarin %90ının dusundugu gibi belhanda gercekten de bos beles bir topcudur ha ne dersin?
Bu takıma Araplar alınmasın. Araplara pis....

Bunu yazanlar oldu ki mesajım o kesimlere benimkisi bu arada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt