#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 578 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
valla forumun yuzde 80i beğeniyor adamı, inş sene sonu sözleşmesi 3 yıl uzatılır diyeyim o zaman...hatta bonus olarakta verdiği her topuk pasına 15 bin euro, attığı her taklaya 30 bin euro verilmeli.

DzEGQYWWoAIO3Nf

Bence iyi oynamadi. Attigi ilk go, dumduz kaleciye giderken rakibin kicina carpip direk dibine gitti. Ikinci gol guzel ama 2 senedir Galatasarayda 10 numara oynuyorsun 1 tane guzel golun olsun degil mi? Cok mu istiyoruz?

Yine sacma sapan top kayiplari, laubali hareketler, oyun disiplininden kopmalar.

Sezon sonunda gönderilecek zaten ama inşallah Fegholiyle uyumu devam eder.. Defans ve forvetteki sıkıntımız halloldu sayılır ama Onyekuru-Belhanda-Feghouli üçlüsü ne kadar üretici olur.. Açıkcası benim istikrardan yana hiç ümidim yok

tek pas oyununda harikalar yaratır demiştim bi kaç sayfa ötede. bu çöp mü tek pas oynar dedi millet

görüldüğü üzere bu adamın tek nanesi tek pas oyununu becermesi ve kendisini ve arkadaşını pozisyona sokması. top ayağındayken çok bi numarası yok.

adeta fransadaki belhandadan kesitler sundu ilk yarı. çünkü ilk devre tek pas oynadık hep. ikinci devre top şişirmeye yönelik saçma bir oyun oynadık ve yine belhanda 2. devre ne yaptığını bilmiyodu.

Ligin en iyi ve teknik oyuncusu cani isterse maci alir sene sonuna kadar bizde daha oncede yazdim her mac 11 bu adam fatih hoca da bunu biliyor ilk yazdigi adam su adama destek olun en azindan sene sonuna kadar zaten gittikten sonra degerini anliyacaksiniz.

Bence herzaman oynadigi gibi oynadi

Diger maclara göre ekstrasi 2 gol atmasi

Gol attigi icin performansi bu kadar abartildi oysa her Mac performansi az cok bu zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt