#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dün Fatih hocadan talimat gelmişti fazla kasmayın diye ondan kötü oynamış gibi gözüktü lig maçlarında başlar şova kral
Her mac şov yapmasını bende istiyorum ama olmuyor işte
Sivas konya bursa maçların da gayet iyiydi lakin söz konusu belhanda ve arap ırkı olunca böyle oluyor örnek serdar kasımpaşa maçında kotude oynamadi ama penaltı yaptırınca ki penaltı değil neler söylendi neler dün ise göklere çıkarıldı ben genel olarak bakıyorum olaya her maç bir adam yersek oyuncu kalmaz takımlarda
Fegholui gibi muslera gibi her maç dökülen adamlara tepki koyulmalı
Her maç ıyi oynayan messi falandır

Bu Alemin Tek Kralı

belki ırkçılık gibi gözükebilir ama profosyonellik anlamında araplar hakikatten çekilmez oyuncular. evet adamda yetenek var ama bu yeteneklerine ihanet edercesine tavırları var malesef bunların. umuyorum fatih hocayla bu laubaliliğini biraz törpüler sene sonu parlatıp iyi bir fiyata satarız. ve bundan sonra klübün içine arap oyuncu sokmayız

belki ırkçılık gibi gözükebilir ama profosyonellik anlamında araplar hakikatten çekilmez oyuncular. evet adamda yetenek var ama bu yeteneklerine ihanet edercesine tavırları var malesef bunların. umuyorum fatih hocayla bu laubaliliğini biraz törpüler sene sonu parlatıp iyi bir fiyata satarız. ve bundan sonra klübün içine arap oyuncu sokmayız

1. Resmen ırkçılık!

2 Fransa da doğdu ve orda büyüdü.

3. Sana şimdi arab kökenli Fransız oyuncu listesi yazardım da vazgeçtim. Zidane, Benzema, vs...

Belhanda takımın en yetenekli ve kreatif dolusu oyuncusu. Cumartesi kapakları takmaya ve şova devam edecektir. İyi izle (yin).

Son düzenleme:
DXHZlWZW4AA-eGP.jpg

Şükür bugünde başkası adına utandık, bu kadar yüzsüz olunmaz be kardeşim

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ligte lideriz kupada finaldeyiz diyebiliriz biraz mutlu olmayı deneyin bu kadar negatif olmayın
Aynisi fb yada bjk olsaydı yanına yaklaşamazdik adamların kibirden

Bu Alemin Tek Kralı

Ilginc, burada böyle bir mesaj yazip, baska oyuncularin konusunda tam tersi mesajlar yaziyor.
Üstelik bir kac dakika ara ile.

Son düzenleme:
Dogru, hic bir sey yapmayan oyuncunun performansi kötü olmasina ragmen verdigi skor katkisi asagi yukari ayni.
Yine performansi kötü olmasina ragmen asagi yukari her macta pozisyona giriyor veya yakaladigimiz pozisyonlarin icinde oluyor.
Bir tarafta dün ve bundan önceki bir cok macta sahada varligi ile yoklugu belli olmayan bir oyuncu, diger tarafta kötü performansina ragmen pozisyonlarin icinde olan, skora asagi yukari ayni katkiyi veren bir oyuncu.
Benim hatam, hic bir sey ifadesinin anlamini demek ben yanlis biliyorum.

Oyuncu elestirilir, bugün Belhanda elestirilse bile yarin katki verebilir, her ne kadar güvenilmesi zor bir oyuncu olsa bile bu potansiyeli oldugunu gösterdi.
Ama ayni macta, sahada yoklugu ile varligi belli olmayan bir oyuncunun konusunda lideriz, kupa finaline eristik sayilir mutlu olun gibi laflar edip, kötü performansina ragmen oynadigi daha kisa sürede daha cok göze batan oyuncunun konusunda tam tersi mesajlar yazmak, tam tersi tutum icinde olmak gercekten akil kari bir is degil.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt