#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar Belhanda'nın hakkını yiyorsunuz.. O muhteşem bir futbolcudur.. 2. lig takımına karşı muhteşem oynadı ve attığı golle hakkını kullandı şimdi 10 maç yatıp milleti kanser edip 10 maçtan sonra bir gol atacak sonra Belhandacılar çıkıp Belhanda Belhanda diyordunuz bakın ne oldu deyip ortaya düşecek..

Belhandacılar beklemede..CL'de rezil top oynar eleniriz sonra çıkar bir bitik Anadolu kulübü o zaman görürsünüz Kralhanda'nın kim olduğunu..Onlara göre koskoca Galatasaray'ta senede 3-4 gol atıp bütün deplasmanlarda rezilleri oynayan bu 10 numara muhteşem çünkü..

Belhandanın sevdiği adamlar var onlar sahada yoksa genelde kötü oynuyor, Seri çıktığı an iyice sıçtı mesela.

Neyse kötüyse hiç çekilmiyor ama sabredicez yapacak bir şey yok.

Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum tamam marcao net hatalıydı ama 2.sarıdan önce o kadar aptalca bir top kaybetti ki akabinde marcao atıldı telefonu kıracaktım sinirden..

O top kayıpları neydi öyle ya? Bu sene de sizi kanser edicem dedi. Sahada yok gibiydi, en kötü performansı olabilir. Gidiyor mu acaba, böyle bir haber mi var da bu kadar salmış gördüm kendisini? Bir de Selçuk'la beraber orta saha oynadı bir ara bay ''8'' numara :asd:

Tüm takimin kondisyonu yerlerde, ben Belhanda´nin ilk defa ikili mücadelelerde bukadar zayif kaldigini gördüm. Galatasaray 10 kisi kaldiginda da, rakibine Türkiye´de üstünlük kurabilecek bir fizik kaliteye sahip olmali.

Eger idman fotolarinda oyuncularin hayattan bezmis surat ifadeleri ve yorumlari beni yaniltmiyorsa, Bartallinin vurdugu yüklemeleri oyuncular sezonun bu bölümüne kadar kaldiramadilar. Bu demek oluyor ki, Galatasaray fizik anlamda ciddi bir acilma görecegi gibi, saha icindeki taktik ve stratejik variasyonlari daha etkili uygulabilecek hale gelecektir 4-5 hafta icinde.

Afrika Kupasindan bir cok oyuncumuzun gec baslamasi idmanlara, ve kampin/idmanlarin agirligindan Galatasaray ancak 10. hafta tam peak performansini görebilecektir.

Bu elemanın kısa pasları ne kadar kötü gerçekten aklım almıyor o mevkide fark yaratmasını beklerden en basit işleri bile yapamıyor çoğu zaman yav abi tak diye bırakıcan arkadaşının ayağına çok zor olmamalı ya bu gerçekten Belhanda oynadıkça özellikle cl de durmadan top kaybı yaşayacağız bu kaçınılmaz en iyi oynayacağı yer 442nin sağı olurdu bu adamın bu şekilde orta sahada oynamayı kaldıramıyor bariz şekilde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt