#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geldiğinden beri doğru forvet profilleriyle oynamadığını söylemiştim hatta forvetler geldikten sonra gollerini de atacağını Gomis ve forvetsiz sistemde etkisiz olabilir ama pivot forvetlerin arkasında gollerine devam eder. Fatih hoca mental açıdan tamamen kazanmış görünüyor bakalım sene sonu nasıl karar verilecek ben pek satılacağını düşünmüyorum 32-33'e geldi mi arap kulüplerine çok rahat 12-13 m euro'ya satarız feghouli'yle beraber piyasaları hiçbir zaman düşmez.

Ligin icinden gecen Gomisi 33 yasindayken 6 milyona satmayi beceren Belhandayi o yasta nasil 12-13 milyona satacak yav

Ligin icinden gecen Gomisi 33 yasindayken 6 milyona satmayi beceren Belhandayi o yasta nasil 12-13 milyona satacak yav
belhanda ve feguli arap dili konuşan ülke vatandaşı. bunlar zengin arap kulüpleri için önemli oyuncular. en azından katara arabistana gittiğinde adaptasyon sıkıntısı olmaz, dil sorunu olmaz. onlar için arapça konuşan ülke vatandaşları neredeyse yerli oyuncu gibi.

zaten eğer 9a anlaşılmadıysa 13-15den aşağı satılamazlar her ikisi için de geçerli.

Araplar hayvan gibi maas ödüyor ama cok fazla bonservisden kaciniyorlar.

Katar liginde mesela simdiye kadar tek 3 kere +10 milyon bonservis ödemisler. Biride Nakajima o da resmen PSGyi FFP icin kollama transferi diyebiliriz.

Suudi arablarda tek 6 kere +10 milyon bonservis ödemisler.

Bence Feghouli ve Belhandanin degeri bu sezondan sonra bir daha bu kadar yüksek olmaz. Belhandayi 11-12 milyona satmaliyiz. Feghouliyide 9-10 milyona postalamaliyiz. Arkasindan bir de Diagneyi Belhanda gibi bir rakama sata bilirsek, 31-34 milyon bütcemiz olur. O parayla artik akilli ve scout transferleriyle iyi bir kadro kurulabilir.

Umarım burak ve bilimum futbolcuda göstermediğimiz feraseti - değerinin üstünde rakam geldiği gibi- değerlendirmeye alırız.
Sonrası kötü oluyor bizim açımızdan. Patlıyor bi tarafımızda.
15+ bütün teklifler idealdir sezon sonunda 3.3m alan topçu sonuçta. 1.5-2 civarı alsa daha yükseğe satabilirdik şu gidişatı ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt