#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
penaltı atacakken elinden topu alınca terime ağız dolusu sövmesiyle formamız altındaki en olumlu hareketini yaptı

şu kebapçıya gereken ayar verilmeli

marcao onun yüzünden cezalı duruma düştü

öngörüsüz herif
terim bu şebeğe yaptığı torpili evladına yapmamıştır. bana kalsa ağız dolusu küfrü basar o formayı üstünden alır tekmeyi koyardım. terimden başka hiç kimse buna bukadar dayanmazdı

Penalticimiz, gol kralimiz ve hat trick icin oynayan topcumuz atacakti tabii ki

Kinqhanda resitale devam ediyor o bu formaya kusemeyecek kadar kinq karakterlidir

Haftaya 20. dakika da kırmızı kartı yiyince Bir daha Kulübün kapısının önünden geçirmemeliyiz kendisini.Bugün çok iyiydi ama penaltı da yaptığı hareketler rezillik.

Penalticimiz, gol kralimiz ve hat trick icin oynayan topcumuz atacakti tabii ki

Kinqhanda resitale devam ediyor o bu formaya kusemeyecek kadar kinq karakterlidir

Rahatsızhanda resital sunarken yine durduk yere lüzumsuz aksiyon gerginlik yarattı. Cidden penaltı talep ederken ne düşündü merak içindeyim. Yani Linnes, Donk hatta Muslera bile en az onun kadar atma hakkına sahip onlar talep etmiyor da Belhanda ne alaka penaltıcı da değilken atmaya çalışıyor bunu anlamak zor.

emre akbaba bırakmadı mı o topu ben öyle hatırlıyorum bir frikikte de belhandayla diagne vardı topun başında belhanda vurdu başka 1 pozisyon daha var mı tam 90 dakika izleyemedim
dediğin gibi emre de olabilir bende tamam emin olamadım şuan ama takımın penaltıcısı cagneyse madem freekickçisi de belhanda oluyor bu mantıkta topa dahi yaklaşmaması lazım

Bilic: "Alo kral bize lazimsin modern OS lazim champ. olacagiz allahin izniylen"
K.handa: "OK para ver"
Bilic: "OK 6m verem"
K.handa: "Hocam ben Arabistan'a gidiyorum modern OS lazimmis key pass key dribble yapicam"
Terim: "Kim istiyor ne kadar para veriyor"
K.handa: "Bilic istiyor 6m veriyor"
Terim: "Nolur gitme hadi senin ceza iptal al 200k kalman lazim champ. olcaz modern OS lazim"
K.handa: "OK kalip CHAMP. yapiyorum o zaman"
K.handa: "Champhanda diyeceksiniz"

medyamutfagi_132861041612.jpg

Bu sene Belhanda gerçekten çok iyi oynuyor Terim'in bence vazgeçilmez 3 adamından biridir..
Ama çok aşırı duygusal bir çocuk sevmesem de hakkını vermem lazım Diagne'nin penaltıyı ona bırakması gerekti..
Kenardan talimat alınmışsa da Terim onu teselli eder olur böyle şeyler..
Umarım derbide iyi futbol oynar ona çok ihtiyacımız var..

Mevzu cikaran Diagne.

Sen kimsinde birden bire frikikleri butun penaltilari atmaya kalkiyorsun?

Herkes zaten Belhanda dusmani, yazik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt