#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu herife hala bel bağlayıp umutlananlar var.Bu hafta en fazla 20 dakika sahada kalır.Çünkü bu adam takım oyuncusu değil hiçbir zamanda olmadı.Canı isterse oynuyor istemezse oynamıyor Feghouli de yapıyordu bu işleri şimdi düzeldi.Ama bu adam düzelmez.Asla büyük takım oyuncusu olamaz kariyerinde oynadığı takımlardan belli zaten karakteri.

Bu herife hala bel bağlayıp umutlananlar var.Bu hafta en fazla 20 dakika sahada kalır.Çünkü bu adam takım oyuncusu değil hiçbir zamanda olmadı.Canı isterse oynuyor istemezse oynamıyor Feghouli de yapıyordu bu işleri şimdi düzeldi.Ama bu adam düzelmez.Asla büyük takım oyuncusu olamaz kariyerinde oynadığı takımlardan belli zaten karakteri.
Hmm

Kümesimizin horozu mübarek. Stressiz maçta bile sinirli adam. Fener maçına kadar ilaç tedavisine başlanmalı rakip bunun asabiyetine oynayacak biliyoruz.

takım hücuma çıktığı anda belhanda’nın adam eksiltmeye çalışırken kaptırdığı toplar çok büyük sıkıntı yaratıyor.
haydi be oğlum sinirlerine hakim ol, kılçıksız topunu oyna, yağsız tavada kızart şunları :/

Orası ayrı.Yaptığı hareketlerin nedeni onun gibi sevilmek istemesi..

Renkdaş ben Belhanda'nın haksızlığa gelemediğinde bu reaksyonları verdiğini düşünüyorum. Hakemler adama yapılan kasti müdahaleleri görüp faulü çalsa bunun olayları bu kadar göze batmaz. Adam haklı düdük çalınmayınca ya da haksızlık olduğunda direk ceza kesmelere başlıyor. Dna sında asabiyet var adamın belliki zor bi çocukluk geçirmiş.

Renkdaş ben Belhanda'nın haksızlığa gelemediğinde bu reaksyonları verdiğini düşünüyorum. Hakemler adama yapılan kasti müdahaleleri görüp faulü çalsa bunun olayları bu kadar göze batmaz. Adam haklı düdük çalınmayınca ya da haksızlık olduğunda direk ceza kesmelere başlıyor. Dna sında asabiyet var adamın belliki zor bi çocukluk geçirmiş.
Çocukluğuyla ilgili bi videoda anlatılmıştı.Belhanda, Melo gibi kurnaz değil.Belhanda daha kolay kart görüyo.Yazın bonservis kazandırarak gidecek büyük ihtimal.Giderken de sevilerek gitmek istiyodur..

D3tSdmKWwAAENqc

Kesinlikle onun üzerine oynayacaklardır. Jailson ve Soldado gibi bunu çok iyi yapan pislikler de var.
Bu arada bugün yeni havalimanı yüzünden 4 bin’den fazla çalışanlar işsiz kalacaklarmış diye okudum bugün. Sende sorun yoktur umarım?
Ben kadrolu bir çalışanım. Hükumet değişir, iktidar değişir bizim burası kolay kolay değişmez. 4 bin eleman nereye işsiz kalıyor ve kim çıkarıyor bu haberleri, 4500 eleman daha alacaklar. Zaten yetmiyor, koskocaman liman yaptılar. İmkanı yok. O haberlere inanmayın. 4500 ve kademeli olarak 16000 personel daha alınacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt