#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En çok ihtiyacımız olan maçta kırmızı görür diye oyundan çıkarmak zorunda kalıyoruz. Üstelik terime kendisi söylemiş beni çıkar diye. Sezon sonu vedalaşmak elzem , bize böyle maçlarda gerçek bir 10 numara lazım

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
En azından bana güvenme ben seni ve takımı yakarım gerçeğini biliyor :(

Arabistan takımı inşallah kümeye düşmeyip Ligi'nde alır bunu.

Sarı kart biraz kolay çıktı bence.

Belhanda'yı yazmış hakemler akıllarına. Bu herif agresif adamdır kesin bir şey yapmıştır diyerek ilk faulde çakıyorlar sarıyı.

Artık böyle topçular istemiyorum umarım sene sonu komple satılırlar. Biri kırmızı görecek diye korkudan çıkıyor diğeri o çıkınca etkili olamıyor bu nedir ya.

Bu herifi de anmadan geçemeyeceğim. Dünya üzerinde herhangi bir maçta hocasına ''atılacağım beni çıkar'' diyen ilk ve son futbolcu bu olabilir. Ulan ben böyle bir şey ne gördüm ne duydum arkadaş. Bu maçta oynamayacaksın da hangi maçta oynayacaksın. Atılma, niye atılıyorsun? Kendi de yarım akıllı olduğunu kabul ediyor işte. Seneye bundan kesinlikle ve kesinlikle kurtulmak lazım.

Kral Fb maçını alırdı aslında ama tetikçi hakem o kadar belli ediyordu ki atacağını o riske girmediler 2. yarıda, Adam basit bir faulden sarı gördü resmen algıda seçicilik hakem en agresif oyuncu Belhanda olduğu için onu atmaya odaklanmıştı. Feghouli ve Onye olmayacak Kayseri maçını sırtlamak zorunda Akbaba falan güven vermiyor zoraki oynatacağız.

D'Avilaya Feghouli, Belhanda ve Diagne icin bonservisten 10% komisyon önersinler. Adam kendi cebine parayi götürmek icin ücüne 35 milyona falan araplara ve cinlere satar.

Sacma sapan kart yiyip Kirmizi yer mi diye korkutmayan 10 Numara istiyoruz. Sut ceken, duran top kullanabilen bir 10 numara istiyoruz
skysports-dusan-tadic-tadic_4346800.jpg

:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt