#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya maçı kapattım şunu yazmaya geldim sen ne rezil bi oyuncusun birader yemin ederim ömrümüzü tükettin. İnsanı yormaktan başka bir halta yara be adam.

Baba bir maç al ya tamam 8 numara 10 numara yok 7.5 numara falan her görüşe saygım var da Allah aşkına bir sıkışan maçı da şutla mutla kopar bir şekil.

Valla ben kendisinden tamamen umidi kesmis bir taraftar olarak iyi buluyorum artik. En azindan takimi eksik birakmadi, rakibe asisti yok ve bir tane iyi top atti oynadigi koca surede bunlari yapmasi kafi benim adima.

Diagne'ye attığı pas harici çok kötüydü.

veremediği öyle kolay toplar var ki izlerken sinir olmamak elde değil.

ama yapacak da bir şey yok. seneyi böyle tamamlayacağız. ite ite getirdik sonuna kadar. inşallah finish güzel olur. sonra göndeririz çin ya da araplara.

Ya herseyi gectimde elalem kagava gibi adami alip geliyor biz gitme saa ihtiyacimiz var diye got yaliyoruz, sonra keyfine oynuyor oynar tabi lan millet ronaldoya tahammul etmiyor s...ri cekiyor
sonrasını söyle, ronaldoya s. çektikten sonra ne hallere düştüler. 3 sene üst üste cl alan takım madara oldu.

bize gelirsek, belhanda dünyadaki en iyi ortasaha değil, hatta trdekiler içinde bile en iyisi değil. standart birisi.

sorun, gelenin gideni aratması, rodrigez, onyekuru, gomis, cagne, melo, yeni gelenler vs. sneijder, belhanda

örnekler çoğaltılır, kulüp olarak gidenin yerini iyi dolduracağımızı bilsek oyunculara s çekelim, linnesi satsak 4-5 milyona ben yerinin dolmayacağını biliyorum. feguli klası diye bi gerçek var ama daha iyisi alınabilir hem de bu maaşı ödüyorken. ama fegulinin gitmesini asla istemem çünkü onun yerine gelecek kişiyi izleyince pişman oluruz. fernandoya sövdük. biraz kıpırdandı önceki maçta o seviyede oynayabilse fernando gibi bi ortasaha bulamayız.

istikrar sorunları var, zaten belhanda gidecek bu %100 zaten kendisi özelinde konuşmuyorum da mesela biri gittikten sonra ben de hep korku oluyor acaba yeri dolar mı diye %90 oranında dolmuyor. ha belhandanın yeri bi şekilde dolar. çok üst düzeyini vererek oynamadığında standart bi oyuncu. genel bi sıkıntı var. avrupalı kulüpler gidenin yerini dolduruyor.

bi melo beklemedik bizde, melo gibisini bulmak zor, çeyreğini doldursak yeterdi ama o da olmadı. 2014-16 sonraları ortasahasızız. bu da bizi avrupada tokat manyağı yaptırdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt