#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 281 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam istese 2 ay dinlenirdi.Parasını da alırdı ama oynamak istedi.Eleştirilir orası ayrı ama bu lafı hak etmez..

Keşke dinlenseydi.Oynaması benim için olumlu bir şey değil ki.Bunu bir lütuf gibi yazıyorsunuz.Normalde kötü oynuyordu sakatken daha kötü oynuyor.

Hoca kesmiyor ben de bunu sahada istemiyorum.Ne lafı etmemi istersin."Umarım sakatlık ve ceza yaşamaz " mı diyeyim?

Keşke dinlenseydi.Oynaması benim için olumlu bir şey değil ki.Bunu bir lütuf gibi yazıyorsunuz.Normalde kötü oynuyordu sakatken daha kötü oynuyor.

Hoca kesmiyor ben de bunu sahada istemiyorum.Ne lafı etmemi istersin."Umarım sakatlık ve ceza yaşamaz mı" diyeyim
Sahada izlemek istemiyosan adamın ne günahı var?Hem Belhanda olmasa kim oynayacak?Devre arası güzelce ayrılıp Alex Teixeira'nın alınmasını isteyenlerdenim..

Adamın günahı kötü oynaması.Yerine de Ömer ve Seri, sakatlığı geçerse Lemina olabilir.
Adam kötü oynuyo diye sakatlansın o zaman.Sen yarın bi gün işe girdiğinde Allah etmesin işinde ister iyi ister kötü ol sağlığına bi şey gelse iyi de olsa kötü de olsa yaptığın işi yapamasan nasıl hissederdin?Ömer ve Seri'den net iyi oynar orda.Lemina iyi olsa bugün o oynardı..

Adam kötü oynuyo diye sakatlansın o zaman.Sen yarın bi gün işe girdiğinde Allah etmesin işinde ister iyi ister kötü ol sağlığına bi şey gelse iyi de olsa kötü de olsa yaptığın işi yapamasan nasıl hissederdin?Ömer ve Seri'den net iyi oynar orda.Lemina iyi olsa bugün o oynardı..

Senede 4 milyon euro alacaksam işe 1-2 ay gitmesem de olur herhalde.İsteyen de istediği bedduayı edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt