#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 285 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ah Fatih Hocam ah!..Bunu, 6.5-8-8.25-8.5-9.5-10-10.5-31.5 -her ne zıkkımsa- kallavi teklif geldiği halde kadroda tutmak suretiyle takımın ağzına sıçtın resmen!..Gönderip yerine alacağın standart=vasat=ortalama bir 8 yahut 10 numara ile daha rahat şampiyon olurduk, bu sezon da faydalanırdık üstelik; şimdi bekle ki talibi çıksın; çıkmazsa da hata ettiğini kabul etmemek adına bizlere daha ne kadar eziyet edeceksin merak ediyorum; kendini kovdurana kadar mı acaba?!..

Artık Belhanda iyi oynayacak mı diye beklemiyorum sadece Fatih Terim bu halini gördüğü halde Belhanda'yı hala sahada tutmaya devam edecek mi ?

Ben Belhanda yerinde olsam ben de kendimi hiç kasmam ekstra işler yapmaya zorlamam nasıl olsa oynuyorum paramı alıyorum

başka bir hocayla zirve yapacağını düşünüyorum
Gitsin başka takımda yapsın o zirveyi bunu gerçekten diyorum, gitsin Tudor'la Udinese'de yapsın o zirveyi

Artık gerçekten Belhanda'yı oynatacak lüksümüz yok bizim ya gerçek hücumcu orta saha gibi gerçek hücum katkısı verecek yok 8 numarayım diyorsa da Sosa gibi takımı organize edecek

Benim tek derdim bu saatten sonra N'Zonzi&Lemina ve Seri üçlüsü sakatlık yaşamasın sene sonuna kadar bu üçlüyü oynatalım

Asil bolgemde agri var diyip yatis yapsa, sonra da nusrette et yese evinde öldürüldü simdiye kadar
Dikkatinden kaçmış belli, kendisini eleştiren hiç kimse, ben de dahil fiziksel durumuna laf etmedi şimdiye kadar; o bakımdan sıkıntı yok. Yetenek ve mental yönden asla Galatasarayımız seviyesinde bir futbolcu değil. Bazıları aldığı yıllık ücret makul seviyede olsa, performansının kabul edilebilir olduğu görüşünde ki ona da katılmıyorum; bedava bile oynasa formamızı giymemeli bu yetersiz!..

Artık Belhanda iyi oynayacak mı diye beklemiyorum sadece Fatih Terim bu halini gördüğü halde Belhanda'yı hala sahada tutmaya devam edecek mi ?

Ben Belhanda yerinde olsam ben de kendimi hiç kasmam ekstra işler yapmaya zorlamam nasıl olsa oynuyorum paramı alıyorum
Yatsa da parasini alacak, sakat halde bile formayi birakmadi çalıştı çünkü sahiplendi bizi💪

Yatsa da parasini alacak, sakat halde bile formayi birakmadi çalıştı çünkü sahiplendi bizi💪
Eyvallah ona diyeceğim yok reis kimse Belhanda yattı formadan kaçtı diyemez benim demek istediğim Belhanda eskiden hücumda verdiği katkı tartışılsa bile hırsı sahada çalışkanlığı ile formayı alıyordu

Şimdi bir bak haline sence Belhanda çalışkanlığını sahada gösteriyor mu ? bu haliyle oynaması kesinlikle takıma zarar

Eyvallah ona diyeceğim yok reis kimse Belhanda yattı formadan kaçtı diyemez benim demek istediğim Belhanda eskiden hücumda verdiği katkı tartışılsa bile hırsı sahada çalışkanlığı ile formayı alıyordu

Şimdi bir bak haline sence Belhanda çalışkanlığını sahada gösteriyor mu ? bu haliyle oynaması kesinlikle takıma zarar
Takimdaki cogu isim gibi onda da ozguven kirilmasi var abi.

Bu akşam yine her zamanki gibi etkili oyunu, müthiş oyun görüşü, akıl almaz pasları ve öldürücü şutlarıyla takımımızın galibiyetinde büyük rol oynayacak ve değerini 30 milyon euroya çıkaracaktır.

Devamında devre arası Real Madrid, Modric yerine kendisini transfer edecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt