#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 349 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
indirmedikten sonrasi hikaye orda stoper oynamamis adam zart diye ofsaytta birakamaz. indirmesi lazimdi. bi kac garip top kaybi/pas hatasi harici de cok kotu degildi. bir kac uzun top atti fena olmayan. babel ve selcuk harici cok kotu adam yoktu ztn.

Halil beyinsiz başı kesik tavuk gibi koşuyor ama bu herif daha beyinsiz olduğundan ofsaytı bozuyor. Bu herifi izlemek güldürüyor beni
Ben orda seye güldüm nagatomo mu biri kontra başlangıcında adama zipliyo sadece kosarak 😂😂 kralin arkasi bombostu sadece marcao var defansta orada kosmasa niye kosmadi, indirse sariyi gordu cezali duruma dustu erken tatil derdiniz. Kral adamlik yapti indirmedi ama engel olamadi ne yapalim elinden geleni yaptı ama inan bu kadar yuklenmeseler adama goztepe ortasahayi gecmeden indirirdi halili

Ben orda seye güldüm nagatomo mu biri kontra başlangıcında adama zipliyo sadece kosarak 😂😂 kralin arkasi bombostu sadece marcao var defansta orada kosmasa niye kosmadi, indirse sariyi gordu cezali duruma dustu erken tatil derdiniz. Kral adamlik yapti indirmedi ama engel olamadi ne yapalim elinden geleni yaptı ama inan bu kadar yuklenmeseler adama goztepe ortasahayi gecmeden indirirdi halili
Yav zaten geride 1 kişi kalması saçmalık. 90 olsa dakika neyse. Bu sene herşeyimiz fason bizim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt