#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 354 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burak Yilmaz'dan da yuzsuz cikti.Onu yuhalayinca gitmisti.Bu cukkaci bizi tamamen somurmeden gitmeyecek gibi.Bari yedek kalsa diyecegim de FT'ye guvenim yok.

basın toplantılarında taraftarı sallamam diyen ft baktı iş kendisine dönecek hemen kesti, bunun yüzünü de unutturdu. yoksa çok seviyor bu kazmatörü. şimdi ikinci yarıdan itibaren her maç oynatır ta ki tribün sahaya inesiye kadar.

ft'nin maddi kazıkları bitmek bilmiyor. geçen sene sattırsa hem iyi bonservis alıp hem de maaştan kurtulacaktık. şimdi hem rezil performansını izlemeye devam edeceğiz hem de seneye beleşe giderek babayı alacağız

Adem ve Ömer'in niye gitmesi gerekiyor açıklar mısın?
Adem ömer normalde bu kulübün kapısından geçmemesi gereken topçular. Takımın leş kadro planlamasından ömer göze güzel gözüküyor o da sadece mücadele ettiği için. Başka ne özelliği var? Oyun zekası namına hiçbir şey yok adamda ama biz kral ettik adamı. Maç içinde kaç tane yanlış tercih yaptığını artık sayamaz oldum ve bu adam 29 yaşında. Ademe bişey bile demeye gerek yok gitsin yine kasımpaşada falan takılsın kadroda tuttuğumuz isimlere bak ya.

unutmayın geçen sene terim 8 de kapanır 18 de demeden evvel belhanda yine biz şampiyon olacağız demişti, 3. şampiyonluk yaklaşıyor!

Adem ömer normalde bu kulübün kapısından geçmemesi gereken topçular. Takımın leş kadro planlamasından ömer göze güzel gözüküyor o da sadece mücadele ettiği için. Başka ne özelliği var? Oyun zekası namına hiçbir şey yok adamda ama biz kral ettik adamı. Maç içinde kaç tane yanlış tercih yaptığını artık sayamaz oldum ve bu adam 29 yaşında. Ademe bişey bile demeye gerek yok gitsin yine kasımpaşada falan takılsın kadroda tuttuğumuz isimlere bak ya.
Her şey normal mi de şartlar normal gibi değerlendireceğiz? Normal şartlarda da bu oyunla hoca koca kalmaz takımın başında illa normal şartlara göre degerlendireceksek. Sanki şartları anormalleştiren Ömer ve Adem gibi konuşmak komik.

Her şey normal mi de şartlar normal gibi değerlendireceğiz? Normal şartlarda da bu oyunla hoca koca kalmaz takımın başında illa normal şartlara göre degerlendireceksek. Sanki şartları anormalleştiren Ömer ve Adem gibi konuşmak komik.
E ben zaten takım komple temizlenmeli diyorum. Böyle bi kadro yapısıyla yeni sezona başlamak intihar olur. Öyle yada böyle bu sezon bitecek. Sene sonu artık temizlik beklemekten başka çare yok. Kadro maaş bğtçesi 60 m eurolarda ama sahada 30 mluk top yok. Gerekirse hoca da gitsin

devre arası satıp diagne gibi bir oyuncuya gelen bonservisi vereceğine sezon sonu satarsın, alacağın oyuncuyu iyi araştırırsın. ama sezon sonu satılacağını da düşünmüyorum. satılırsa çok cuzi bir bonservis alınır. feghouli de aynı şekilde bunların para getirmeyeceği belli oldu. bu yaz transfer döneminde satılmalıydı bunlar. yönetim satma konusunda cidden beceriksiz.

E ben zaten takım komple temizlenmeli diyorum. Böyle bi kadro yapısıyla yeni sezona başlamak intihar olur. Öyle yada böyle bu sezon bitecek. Sene sonu artık temizlik beklemekten başka çare yok. Kadro maaş bğtçesi 60 m eurolarda ama sahada 30 mluk top yok. Gerekirse hoca da gitsin
Kadroyu coplerle dolduranlar mi temizleyecek sence kadroyu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt