#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 381 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adami forumdakilerin çoğunun sevmeme nedeni iyi bir Müslüman olmasi
Usta aylardır yorumlarına bakıyorum da gerçekten belhandaya aşk mı besliyorsun yoksa trollüğüne mi takılıyorsun çözememiştim. Sanırım bu sefer anladım fakat neden böyle bir trollük yapma gereği duyduğunu hala anlamadım? Doğuştan herşeye muhalif olan tiplerden misin? Kişilik bozukluğu diyebiliriz yani..

Usta aylardır yorumlarına bakıyorum da gerçekten belhandaya aşk mı besliyorsun yoksa trollüğüne mi takılıyorsun çözememiştim. Sanırım bu sefer anladım fakat neden böyle bir trollük yapma gereği duyduğunu hala anlamadım? Doğuştan herşeye muhalif olan tiplerden misin? Kişilik bozukluğu diyebiliriz yani..
Ask ile trolluk arasinda ince cizgi var ve ben bunu kacirdim yani? Sacmalik!

tumblr_pade1p8XfT1vvwgg7o1_500.gifv

Ekli dosyalar

• 1582822130863.jpeg
    1582822130863.jpeg
    10.1 KB · Görüntüleme: 20
Maçın ilk yarısında beğendim. Hakkını vereyim. Onyekuru’nun önüne bıraktığı top zor olmasa da kendi kapasitesi oranında güzeldi. Kendisinden ayarsız atmasını beklerdim.

Kaçırdığı golde atamayacağına emindim. Kaçırınca sinirlenemedim bile... Ayak içiyle etkisiz vuracağına emindim. Tekniği kötü bir oyuncu.

Maç öncesinde adını 11’de görünce ondan iki beklentimden biri kırmızı görmemesi demiştim. Zeka kıtı oyuncumuz, kırmızı aldı. Eliyle maçı Fener’e altın tepside verdi. Ama şansımıza Deniz de aptal çıktı ve hakemin temiz olması nedeniyle kırmızı yedi.

Diğer senaryoda hem Belhanda’ya hem de Fatih Terim’e yazılanlar çok farklı olurdu.

Hep söylediğim gibi, suç Belhanda’da değil adam profesyonel oyuncu, suç bu adamı bu kulübe bu fiyatlarla alanlarda. Rezalet bir transfer, fahiş maaş/bonservis ve utanılacak bir toplam performans.
Neredeyse ayni mesaji yazmisiz ama kim once yazdi bilmiyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt