#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 389 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geldigi ilk gunden itibaren cok laf edildi ve elestirildi hakli olarak. Gidecegi gun cogu taraftar sevinecek ama adamin Galatasaray kariyerine donup bakarsak basarili oldugunu soyleyebiliriz. 2 yilda 2 sampiyonluk gordu, 3. sezonunda da kadikoy galibiyeti. Her sezon ilk 11 oyuncusu oldu. Son 20 yilda kimler geldi gecti ama hic biri kadikoy galibiyeti goremedi. Performansi tatmin edici miydi? Bence kesinlikle degil.

20200419_135815.jpg

Belhanda yıldızı!..

Galatasaray, daha 1 yıl sözleşmesi olan Belhanda'yı güya satmak istiyor ya. Yerseniz..
"Belhanda kalacak. Onu durmadan ıslıklayan, yuhalayan taraftar heveslenmesin" diye yazdığım yazıya, her konuda konuşma meraklısı Başkan ve yakın arkadaşım Mustafa Cengiz'den "Gık" bile çıkmadı.
Yani haklıyım..
Dün Mehmet Özcan imzalı haberi okudum, spor sayfamızda..
Belhanda "Sözleşmemi uzatın, ücretimi indireyim" demiş, hiç utanmadan.
Adam, taraftarı uyutmak için satış listesine konsa bile kalacağından emin. Kulübün "Ekonomik durumu felaket. Futbolcular fedakarlık yapmalı" çağrısına pazarlıkla cevap veriyor..
Öyle emin, arkasından.
İstanbul'da keyfi öyle yerindeki, bir değil, çok sene kalmak istiyor üstelik.
Özcan'ın haberi bu.. Haber kaynağı da, hep yazdım.. Fatih Terim'in yardımcıları.. Onlar, istedikleri haberi sızdırıyorlar, her gazeteye yıllardan beri.
İtirazım yok. Muhabirlik için, içerde haber kaynakların olacak.
Ama üsluba itirazım var, Mehmet Özcan kardeşim. Haberinin içinde, "Takımın yıldızı Belhanda" ifadesi var. Lütfen "Sorunlu" demişsin, o ayrı da..
Belhanda kim, Galatasaray'ın yıldızı olmak kim?.
Geldiği günden beri, bir, tek bir maçını sen seç de birlikte izleyelim.
Göster bana, nasıl "yıldız"mış bu Belhanda?.
Metin Oktay başta yerli yıldızları geç.. Drogba, Sneijder, Hagi, Popescu gibi say say bitmez yabancı yıldızların arasına "Belhanda" adı yakışır mı?.
Senin yıldız(!)ın olsa olsa, "Galatasaray'ın Baş Belası Belhanda" olur..
Son bir soru daha..
Mevcut kadroda Belhanda "yıldız" ise, yıldız olmayanlar kim, hele bir söyle..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt