#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hic kendini bu kadar az kontrol eden profesyonel bir futbolcu görmedim. Sanki almanyadaki düsük ligdeki her mac kavga cikartmaya calisan yabancilar gibi sahada davranisi var.

Selçuk ile tatsız olay olmadı ve çok kötü başladı maça.

Nihayet performans yükseldi ve payı oldu galibiyet de.

Şampiyonlukta emeği büyük falan değildir.. 34 maçın kaçını Belhanda aldı.. Defansif olarak katkı versede ofansif olarak Galatasaray tarihindeki en vasat 10 numaradır kendisi..10 numara pozisyonunda oynayıp beceriksizliğini bildiği için ben aslında 8 numarayım diyen bir adam dediğimi ispatlıyor zaten..

2018-2019 sezonu Diagne-Belhanda'ya rağmen kazanılmış şampiyonluktur.. Şampiyon olmamız bu gerçeği değiştirmez

Fernando ve Nagatomo gibi sezonun büyük bölümünde yoktu. Toplamda 9 mac kacirmis. Sadece 4'ü sakatliktan. Bunu kabul etmek güc.

Ayrica kaynak lazimken Belhanda satilmasi gereken ilk oyuncu tabi Diagne ile birlikte.

Feghouli ve Musleradan sonra 3. sıraya yazarım bu sezonki performans olarak, Marcao da çok iyiydi ama yarım devre olduğu için bu isimlerle aynı kefeye koyamıyorum. Unutmuşum Onyekuru da bu listeye dahil olabilir Fernando son maçlarda müthişti ama çok maç kaçırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt