#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Devre arasi hocayla arasindaki diyalogu desifre etmistik
Bilic: "Alo kral bize lazimsin modern OS lazim champ. olacagiz allahin izniylen"
K.handa: "OK para ver"
Bilic: "OK 6m verem"
K.handa: "Hocam ben Arabistan'a gidiyorum modern OS lazimmis key pass key dribble yapicam"
Terim: "Kim istiyor ne kadar para veriyor"
K.handa: "Bilic istiyor 6m veriyor"
Terim: "Nolur gitme hadi senin ceza iptal al 200k kalman lazim champ. olcaz modern OS lazim"
K.handa: "OK kalip CHAMP. yapiyorum o zaman"
K.handa: "Champhanda diyeceksiniz"
Gitmeyip champ. yapmaya karar verdiginden beri ligde 7 maca cikti, 4 gol 3 asist yapti. Mac basina 1 gol katkisi yani

osc nice, al ittihad ve monaconun ilgisi var. bu formuyla devam ederse fransaya eğer kendisi de isterse dönebilir. parayı seçerse arabistana gider.

umarım fransada izleme şansını elde ederim tekrardan, bizde malesef kalacak gibi gözükmüyor, güzel insan bahtın da yolun da açık olsun

Satılmadıysa 11-12 eder istatistikler sonrası.
bjk ya da fenerde olsa çok rahat bi şekilde 15ten aşağıya satmazlardı. inanılmaz şekilde sıradan sıradan oyuncuları yüksek paralara satabildiler. biz en iyi oyuncuları sıradan bonservisle satabiliyoruz. hani oyuncuları avrupaya satsak anlarım da araplara ve çine oyuncu satıp avrupalıların vereceği miktara satıyoruz. arabistana oyuncu getirmek çok para demek, hem maaş hem de bonservis olarak yüksek para ödemeleri gerekiyor. buna rağmen bu işi beceremiyoruz. ağlak fikret bu konuda 1 numara

muhtemelen burak yılmaz en parlak sezonunu bjkda geçirse 25-30a kitlerlerdi bi yere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt