#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 512 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Giderse yerinin Selçuk ile doldurulacağı net Gomisi satıp 7 aydır yerine adam alamayan yönetimden alternatif beklemeyin. Giderse takım için sonun başlangıcı olur.

FT Ocak ve Haziran da bu takımda buyuk degişiklikler olacagını soylemişti.

Takımdan kim giderse gitsin, benim için surpriz olmaz ama asla da "ahh, vahhh bu niye gitti", demem..

Takım yaşlı, pahalı .. Takımın degişime ve yenilenmeye ihtiyacı var. Yeterki yerlerine gelenler genç, potansiyelli , fizikli, bir sonraki satıştan para kazanabileceğimiz oyuncular olsun.

FT Ocak ve Haziran da bu takımda buyuk degişiklikler olacagını soylemişti.

Takımdan kim giderse gitsin, benim için surpriz olmaz ama asla da "ahh, vahhh bu niye gitti", demem..

Takım yaşlı, pahalı .. Takımın degişime ve yenilenmeye ihtiyacı var. Yeterki yerlerine gelenler genç, potansiyelli , fizikli, bir sonraki satıştan para kazanabileceğimiz oyuncular olsun.

Yuzde 1 milyon katiliyorum.

DwymR-GWsAAnL1R

Adam ben 10 numara oynamıyorum diye aptala anlatır gibi anlatıyor hala aynı seyleri söyleyip koyup duruyorlar

Galatasaray Düşmanlarının .........

Tekrar ediyorum aptala anlatır gibi anlatıyor hala ısrar ediliyor ya algı kıtlığı var yada kuyruk acısı

Galatasaray Düşmanlarının .........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt