#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 514 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki kuruş faydasi olmayan adamlar ahkam kesiyor şu gitsin bu gelsin diye

Galatasaray Düşmanlarının .........
Sende fernando başlığına salmışsın bu fikirlerini ne enteresan adamlarsiniz yav kendiniz başkası için her seyi deme hakkına sahipsiniz başkası dediği zaman 5 kuruş faydası olmayan adam oluyor gozunuzde

Kime göre neye göre belhanda sana göre faydalıdır başkasına göre zarar dir neden gitsin diyen 2 kuruşluk adam oluyor bilir kişi falan misiniz bunu bi aciklayin
2 kuruşluk mu 2 kuruş faydasi mi kimin ne değerde olduğunu ben karar vermiyorum kimim kime ne değer verdiğinin benim için bir önemi yok
Fikirlerim ortada
Nokta

Evet ihtiyacımız var ama optimal hamle bu adamı iyi fiyata satıp yerine adam almak. Berat'ın yolladığı video sadece kısa bir özet, adam tam bir saatli bomba. İhtiyacımız var çünkü orta saha da oyun kuracak, oyunu rahatlatacak futbolcumuz yok, 10 numaramız da yok. Belhanda'ya ihtiyacımızın olması kendisinin süper bir futbolcu olmasından kaynaklanmıyor yani. Ha devre arasında özellikle bu yönetimin yerini doldurabileceğini zannetmiyorum, bu sebeple sezon sonuna kadar kalması lazım sonra da şutlanması lazım. Yazın göndermek istediler de gitmediyse falan bilemiyorum ama yönetimin ve hocanın en büyük yanlışlarından biridir Belhanda ile sezona başlamak. Yerine adam alınmalıydı ve gönderilmeliydi.

Edit. Hay bu otomatik tamamlamamın ...

Evet ihtiyacımız var ama optimal hamle bu adamı iyi fiyata satıp yerine adam almak. Berat'ın yolladığı video sadece kısa bir özet, adam tam bir saatli bomba. İhtiyacımız var çünkü orta saha da oyun kuracak, oyunu rahatlatacak futbolcumuz yok, 10 numaramız da yok. Belhanda ihtiyacımızın olması kendisinin süper bir futbolcu olmasından kaynaklanmıyor yani. Ha devre arasında özellikle bu yönetimin yerini doldurabileceğini zannetmiyorum, bu sebeple sezon sonuna kadar kalması lazım sonra da şutlanması lazım. Yazın göndermek istediler de gitmedilerse falan bilemiyorum ama yönetimin ve hocanın en büyük yanlışlarından biridir Belhanda sezona başlamak. Yerine adam alınmalıydı ve gönderilmeliydi.
Katilmasamda elle tutulur yanları olan bir yorum
Ne olursa olsun gönderelim de olmazsa 442 geçelim demek nasıl bir aymazlik takımın bir tane forveti yokken 442 geçelim
Sizin eğer gram Galatasaray sevginiz varmi şüpheliyim eziklik boyutu sağlıklı düşünmenin bile önüne geçmiş
Mehmet sanada saygılar

8 numara oynuyorum yalanına Hagi inanmamış demekki. Ama Hagi ne anlar futboldan. Serbest vuruşta attığı feyk önemlidir ayrıca bir futbolcu için.

İlk 1.5 senesindeki performansı gerçek 8 numara olan Selçuk'u izlememiş olsak demek ben 8 numarayım diye de yutturacak paşamız.

8 numara oynuyorum yalanına Hagi inanmamış demekki. Ama Hagi ne anlar futboldan. Serbest vuruşta attığı feyk önemlidir ayrıca bir futbolcu için.

İlk 1.5 senesindeki performansı gerçek 8 numara olan Selçuk'u izlememiş olsak demek ben 8 numarayım diye de yutturacak paşamız.
Mevkisinin 8.25 olduğu konusunda 5 6 ay önce fikir mutabakatına varmıştık yanılmıyorsam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt