#10 Younès Belhanda - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu rezil yönetim yüzünden feguliyle beraber bonservisini bedavaya alır gider
beş kuruş alamadan arda semih gibi çöplerle transferi kapatırız bizde

geldi de satmadık ki aga terimin tek doğru yaptıgı işti sanırım bu döneminde
Olm bizim öyle bi lüksümüz yok geçen sene söylentide olan parayı verdiklerinde gönderecektik.
Götü doğrultana kadar al satı yapman lazım. FM’de bile 2 sezon al sat yapıyon anca normale dönüyor kulüp.
Bizim lig boktan izleyen yok, paramız değersiz. Futbol piyasasında hakim olan para birimi Euro. Yerli oyuncularda iş yok, yabancılara TL ile maaş veremiyosun. Ha deyince de satamıyon. Azıcık kalburüstü adam gelmek için 2,5-3 lira para istiyor. Bi de falkoa gibi çıktı mı geçmiş olsun.

Sonra,1 sene şampiyon olamayınca çöküntüye giriyosun. Sonra arda geliyo işte kurtarıcı olarak.

Neyse özetlemek gerekirse belhanda 4, feguli 4.5m €’yu hakedecek Kadar harikalar yarattı diyorsan büyük sıkıntı var renktaş.

Olm bizim öyle bi lüksümüz yok geçen sene söylentide olan parayı verdiklerinde gönderecektik.
Götü doğrultana kadar al satı yapman lazım. FM’de bile 2 sezon al sat yapıyon anca normale dönüyor kulüp.
Bizim lig boktan izleyen yok, paramız değersiz. Futbol piyasasında hakim olan para birimi Euro. Yerli oyuncularda iş yok, yabancılara TL ile maaş veremiyosun. Ha deyince de satamıyon. Azıcık kalburüstü adam gelmek için 2,5-3 lira para istiyor. Bi de falkoa gibi çıktı mı geçmiş olsun.

Sonra,1 sene şampiyon olamayınca çöküntüye giriyosun. Sonra arda geliyo işte kurtarıcı olarak.

Neyse özetlemek gerekirse belhanda 4, feguli 4.5m €’yu hakedecek Kadar harikalar yarattı diyorsan büyük sıkıntı var renktaş.
işte terim de o sene şamp olmak için sattırmadı faslıyı o olmadan olamicanı biliyodu.
yazın satabilirlerdi devre arası neyse
feg satılabilir nefret ediyorum ondan

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kendisinden para kazanma ihtimalimiz yüzde sıfır. Aksi bir herif. ManuLonjon yazdı zaten gerekeni.

Bonservisi eline verilir gider. Yıllık ücretinden kurtulmuş oluruz.

Kendisinden para kazanma ihtimalimiz yüzde sıfır. Aksi bir herif. ManuLonjon yazdı zaten gerekeni.

Bonservisi eline verilir gider. Yıllık ücretinden kurtulmuş oluruz.
Ya ben razıyım aslında bizim yönetim de bunu yapabilecek tıynette ancak nedense bu herif söz konusu olunca tok satıcı oluyorlar. Bence şu Yahudi arkadaşı alırsak ve o arkadaş verimli oynamaya başlarsa bu iki bela sorun çıkarıp taraftar desteği ile kendilerini kovduracaklardır.

Üst Alt