#10 Younès Belhanda - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sen adamsin diger arap ise son iki hane.
Büyük resim kursundan mezun olup durum tespiti yaparsak eger kasimpasadaki hajradinovic kadar topcumuz yok

Alakası yok.Beyinsizce çok hareketi oldu bu arkadaşımızın malesef.Ha mesela yancısı feghouli daha beter ama o sessiz bir tip olduğu için çok linç yemiyor.
81 sayfada yorumlardan 15 sayfa arap-bedevi vs diye çıkarırım bunları sevgi sözcüğü olarak kullanmıyolardır sanırım arkadaşlar
en iyi hareketi real maçında oyundan çıkarken sövüşü ve silah işaretiydi. toptan gram çakmayan tayfaya iyi geçirmişti kral ;D

81 sayfada yorumlardan 15 sayfa arap-bedevi vs diye çıkarırım bunları sevgi sözcüğü olarak kullanmıyolardır sanırım arkadaşlar
en iyi hareketi real maçında oyundan çıkarken sövüşü ve silah işaretiydi. toptan gram çakmayan tayfaya iyi geçirmişti kral ;D

Şahsi olarak konuşursam belhandaya karşı bir nefretim yok.Ama gitmesi gerektiğini söylemiştim.Çunku herif bir gunah keçisi oldu.İyi oynadığı maçtan sonra bile linç yedi.Ama hakkını verelim bu sezona gayet iyi başladı.İddia ediyorum az biraz ceza sahasına girse sezonu 10 golun altında bitirmez.

Şahsi olarak konuşursam belhandaya karşı bir nefretim yok.Ama gitmesi gerektiğini söylemiştim.Çunku herif bir gunah keçisi oldu.İyi oynadığı maçtan sonra bile linç yedi.Ama hakkını verelim bu sezona gayet iyi başladı.İddia ediyorum az biraz ceza sahasına girse sezonu 10 golun altında bitirmez.
1-2 adam daha top oynasa takımda iyi oynar da o da direniyo
reisin bu erzurum maçındaki sahte asistinde bi anda erzurumlunun üstüne sürüşüne fena patladım hızını alamadı çalımladı ama şansa bala orda emreye gitti yoksa fena küfür yicekti :puhaha:

Üst Alt