#10 Younès Belhanda - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Vereceği max katkiyi verip sene sonu dehlenmelidir.

Eger sozlesme uzatilacaksa+1 seklinde sözleşme uzatılmali. uzun kontratta yine yatışa geçer dikkatli olunmalı.

anti kuş

8 numara pozisyonunda daha iyi. Sadece tek kusuru topu ayağında biraz fazla eveleyip, gevelemesi. Bir de zamansız top kayıpları var, o ayrı tabi. Bunun dışında Sivasspor maçında oldukça iyiydi.

EXbnjC8XYAAaRxh

''şükürler olsun, sakatlılarda kolay dönebiliyorum. bunun yanında mental açıdan güçlü olduğumu düşünüyorum. kenarda duramıyorum, arkadaşlarımı antreman yaparken gördüğümde içim acıyor. bu nedenle en hızlı şekilde iyileşmeye çalışıyorum. örneğin 3 hafta sürecek bir sakatlığım vardı, ancak 1 hafta sonra sahalara döndüm. bunu allah'ın izniyle yapabiliyorum.''
Younes-Belhanda.png

''şükürler olsun, sakatlılarda kolay dönebiliyorum. bunun yanında mental açıdan güçlü olduğumu düşünüyorum. kenarda duramıyorum, arkadaşlarımı antreman yaparken gördüğümde içim acıyor. bu nedenle en hızlı şekilde iyileşmeye çalışıyorum. örneğin 3 hafta sürecek bir sakatlığım vardı, ancak 1 hafta sonra sahalara döndüm. bunu allah'ın izniyle yapabiliyorum.''
Ekli dosyayı görüntüle 101488

covid olmuş faslı hagi.

Üst Alt