%100 Futbol Yılbaşı Özel | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

%100 Futbol Yılbaşı Özel

Yalnız arda da ki özgüven baya baya yükselmiş.
Çine transfer olayını emreB ağzından kaçırıyor programın başlarında.
Sonra kıvırmaya falan çalışıyor.
Arda gidici gibi Çin'e

tapatalk

Arda turan cok saygisiz ve karektersiz bir adam

Bu programda bir kez daha görmüs olduk

Digerleri adam gibi konusurken arda Turan'in cocukca hareketleri ile geciyor program

Öyle de demiyor pust
Kupa maçları hariç diyor CL lig ve tr finali normal maçlarda kadroda olmazdim diyor

tapatalk

Evet dogru da ama sanki kimse bilmiyor 35 kere normal kaleye sutu bile gitmezken birden sansla bela ile atinca iyi forvet olunmuyor, ha baska cok daha iyi türk forveti yok, ama buda demek olmuyor ki Galatasaray a laik olan Forvet oldugunu, boksun aga.

Iyy kadroya bak, karşılarında da kahküllü ve optik var. Buram buram şikebahçelilik, küçük şikecilik kokuyor midem kalktı

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçen sene telegol yılbaşı özel vardı, aman Allahım o neydi öyle yav... Bir insan neden o programı izleyerek yeni yıla girer diye sormuştum kendime ve mantıklı bir cevap bulamamıştım; sanırım yüce Türk milleti de bulamamış olacak ki reyting almamıştı.

Şu hayatta iki şeyden net bir şekilde nefret ediyorum; 1- Yılbaşı özel programları 2- Futbol programlarının yılbaşı özel bölümü çekmesi

Yalnız arda da ki özgüven baya baya yükselmiş.
Çine transfer olayını emreB ağzından kaçırıyor programın başlarında.
Sonra kıvırmaya falan çalışıyor.
Arda gidici gibi Çin'e

tapatalk

ardayı sevmem normalde ama şuan o özgüveni taşıyabilecek tek adam tr futbolunda adam barcelona'da oynuyor yani ,o değilde ben mi o kadar özgüvenli olucam :D

Arda'nın egosu vs deniyor da adam kabul etsek de etmesek de Türk futbol tarihinin en iyisi oldu, Başka ülkede olsa kendini Tanrı ilan etmişti. Hele bizdeki gibi bu konularda sıkıntı çeken bir ülke için. O yüzden eleştirirken bunu da göz önünde bulundurmak lazım

Acunla Murat Boz olmasa izleyecektim dün onları görünce izleyesim gelmedi. Ne alaka abi

Selçuk'u iyi dışladılar ama

Selçuk iblemiyor bunları. Evli barklı adam sonuçta. Abaza Arda ve dul Burak ile işi olmaz Selçuk'un. Ayrıca Selçuk Acun'un emir altına girmez. Tek kişilik oluşumdur Selçuk. Selçuk'un emir altına girerler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

herseyden sorumlu spor bakanı barcaya gitmeden evvelde aynıydı.. kamera mikrofon gördümü dayanamazdı.. göremediği zamanlarda kendi baglanırdı zaten.. her halta gündeme gelmeyi çok severdi.. gittiği gün çok sevindim barcada basarı olmasıda beni gurulandırıyor hep oralarda kal arda

Üst Alt