#11 Didier Drogba - Sayfa 309 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adam fransiz basınına bana fener macinda ırkçılık yapıldı dedi ne bir gündem oldu Türkiye'de ne de haber. Bizim bu tepkisizligimiz ve sesimizin çıkmaması yüzünden adamlar ne yaparsa kar kalicak zihniyetiyle her türlü iftirayı atar oldular. Böyle bir açıklamayı fenerli ya da beşiktaşli bir eski oyuncu söylese Galatasaray aleyhine gündemden düşmez sabah aksam karalama hakaret yapılırdı.

Adam fransiz basınına bana fener macinda ırkçılık yapıldı dedi ne bir gündem oldu Türkiye'de ne de haber. Bizim bu tepkisizligimiz ve sesimizin çıkmaması yüzünden adamlar ne yaparsa kar kalicak zihniyetiyle her türlü iftirayı atar oldular. Böyle bir açıklamayı fenerli ya da beşiktaşli bir eski oyuncu söylese Galatasaray aleyhine gündemden düşmez sabah aksam karalama hakaret yapılırdı.
alacaklari siyahi oyunculara uyari olmali

Güçlü mental yapısıyla td olabilirdi aslında neden düşünmedi acaba gerçi dünyada siyahi td de yok aklıma gelen adam gibi

Güçlü mental yapısıyla td olabilirdi aslında neden düşünmedi acaba gerçi dünyada siyahi td de yok aklıma gelen adam gibi
İdari kısımda kaymak yemek daha tatlı ve daha kolay yoldan para kazanmak için ideal.

Bunca zaman yaptıklarının ekmeğini yemek en mantıklısı onun açısından. Atıyorum gidip bir Ligue 1 takımını küme düşürmesi taraftarlardan küfür yemesi falan hoş olmazdı onun açısından. Bu şekilde kalsın daha iyi.

9 yıl önce bugün: Didier Drogba, Galatasaray formasıyla çıktığı ilk maçta, Akhisarspor karşısında oyuna girdikten 3 dakika sonra ilk golünü attı.

1644996836983.png

Üst Alt