11 Futbolcu ile Şampiyon Olamayız! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

11 Futbolcu ile Şampiyon Olamayız!

Renktasim, rica ediyorum birak herkes düsüncelerini yazsin.
Ikide bir yargilamayin, herkes ayni fikirde olmak zorunda degil.
Bunu bir cok kez yapan üyelerden biri oldugun icin sana yaziyorum yanlis anlama.

Bende düşüncemi yazdım ne var bunda,Çok gereksiz algıdan başka bişey değil Başakşehirde İnler,Mevlüt,Napeleoni,Kerimi çok iyi alternatif görüp bizimkileri küçük göstermek yersiz,Beşiktaştaki duba gibi şişmiş Lenside dahil ettiğimizde Medel,Negredo,Lens ve Tolgaydan başka alternatif yok şu anda gereksiz bir kasıntılık bu

Son düzenleme:
Bende düşüncemi yazdım ne var bunda,Çok gereksiz algıdan başka bişey değil Başakşehirde İnler,Mevlüt,Napeleoni,Kerimi çok iyi alternatif görüp,Beşiktaştaki duba gibi şişmiş Lenside dahil ettiğimizde Medel,Negredo,Lens ve Tolgaydan başka alternatif yok şu anda gereksiz bir kasıntılık bu
Sen sadece görüsünü yazmakla kalmiyorsun iste, arkasina yazanlara yönelik tavirda ekliyorsun.
Bunu yapan sadece sen degilsin, var böyle bir kac renktasimiz.
Al mesela yine bu mesajinda gereksiz kasintilik bu.
Bu sana göre böyle olabilir, ben bu oyunculari yeterli buluyorum dersin gecersin, ama gereksiz algi, kasintilik, agzi ile kus tutsa yaranamaz, bunlar seninle ayni fikirde olmayanlara hitaben yazilmis tavirli laflar.
Buna gerek yok, kendi fikrinizi yazin, baskasinin fikrine yorum yapmayin gecin.

Sen sadece görüsünü yazmakla kalmiyorsun iste, arkasina yazanlara yönelik tavirda ekliyorsun.
Bunu yapan sadece sen degilsin, var böyle bir kac renktasimiz.
Al mesela yine bu mesajinda gereksiz kasintilik bu.
Bu sana göre böyle olabilir, ben bu oyunculari yeterli buluyorum dersin gecersin, ama gereksiz algi, kasintilik, agzi ile kus tutsa yaranamaz, bunlar seninle ayni fikirde olmayanlara hitaben yazilmis tavirli laflar.
Buna gerek yok, kendi fikrinizi yazin, baskasinin fikrine yorum yapmayin gecin.

Babel,Cenk,Fabri,Tosic gibilerinin bizim takımda olduklarını hayal bile edemedim yerden yere vurulurlardı.Eren,Tolga,Yasin o zamanda daha değerli olurdu komşunun tavuğu durumu

Babel,Cenk,Fabri,Tosic gibilerinin bizim takımda olduklarını hayal bile edemedim yerden yere vurulurlardı.Eren,Tolga,Yasin o zamanda daha değerli olurdu komşunun tavuğu durumu
Yazdiklarinida istemem, su anda bizim elimizde olanlarada pek güvenemiyorum.
Misal Yasinin ve Sinanin yetenekleri fena degil ama sanki istemiyorlar gibi.
Eren mesela, begendigim bir golcüydü ama zora giren maci cevirebilirmi diye soruyorum kendi kendime ve su anda evet diyemiyorum ne yazik ki.
Tolga mesela son macta yine eskilerden kesitler sundu ama bir artisi var mücadele gücü yüksek, tutmamiz gereken maclarda isimize yarayabilir.
Mesela Selcuk icin bunu bile diyemiyorum.
Gördügün gibi senin fikrine hic bir tavir koymadan, sadece oyuncular üzerinden, futbol icinde kalarak kendi fikirlerimi yazdim.

Yedekler bence de yeterli ancak Donk ve De Jong'u yollayıp Alanya'dan Emre ve Efecan'ı alırsak kadromuz çok genişler. Emre, 10 numarada Belhanda'ya yedek olur. Efecan ise düşük maaş ile 6 numara yedeği. Tolga'nın da orada oynayabildiğini varsayarak tabi. Ayrıca alabilirsek gelecek sene Avrupa kupalarını düşünerek altyapıdan yetişen oyuncularımızı yedek olarak kazandırmamız gerekiyor. Yabancı sınırını da düşünürsek bu tez güçlenir. Ferhat Öztorun, Anıl Karaer, Efecan Karaca, Emre Can Coşkun, Uğur Demirok, Sadık Çiftpınar, Murat Akça, Cenk Alkılıç, Mehmet Güven SL'de oynayan bazı isimler. Bu oyunculardan bir veya iki tanesi yıllık 500k civarına gelirse hayır demem.

Yazdiklarinida istemem, su anda bizim elimizde olanlarada pek güvenemiyorum.
Misal Yasinin ve Sinanin yetenekleri fena degil ama sanki istemiyorlar gibi.
Eren mesela, begendigim bir golcüydü ama zora giren maci cevirebilirmi diye soruyorum kendi kendime ve su anda evet diyemiyorum ne yazik ki.
Tolga mesela son macta yine eskilerden kesitler sundu ama bir artisi var mücadele gücü yüksek, tutmamiz gereken maclarda isimize yarayabilir.
Mesela Selcuk icin bunu bile diyemiyorum.
Gördügün gibi senin fikrine hic bir tavir koymadan, sadece oyuncular üzerinden, futbol icinde kalarak kendi fikirlerimi yazdim.

Ben sana bir noktada katılıyorum.Düşünce sunulurken olayın şahsileştirilmemesi lazım.Yani senin dediğin tabirle tavır koymamak lazım.Bu konu özelinde demiyorum ancak öyle yazılar var ki baştan sonra art niyet kokuyor,bu durumda insan ister istemez tavır koymak zorunda kalıyor.

Ben sana bir noktada katılıyorum.Düşünce sunulurken olayın şahsileştirilmemesi lazım.Yani senin dediğin tabirle tavır koymamak lazım.Bu konu özelinde demiyorum ancak öyle yazılar var ki baştan sonra art niyet kokuyor,bu durumda insan ister istemez tavır koymak zorunda kalıyor.
Art niyete tavir koy, cagir beni bende koyayim.
Ama bunu herseyden bagimsiz, yapici elestiride bile yapan arkadaslar var.

_____________Muslera_______________ (Carrasso)
Mariano___Maicon__Serdar___Latovlevici (Denayer,Linnes,Koray)
_________Ndiaye___Fernando_________ (Tolga)
___Feghouli___Belhanda___Rodrigues___ (Sinan,Yasin)
_____________Gomis________________ (Eren)
Bence gayette yeterli bir kadro bu haliyle çok fazla gereksiz algıya kapılıyoruz bazen
Yazıyı adam gibi okursan veya anlarsan kağıt üzerinde değil saha da performans olarak değerlendirmek gerektiğini anlarsın Can. Eren, Yasin vs yetersiz değil form tutması için oynatilmasi lazım diyorum. Yasin geçen sene en çok skor üreten adamdi ama 450 dakikanın 20'sind3 bile sahada kalmıyorsa bu sene sakat veya ceza durumunda 11 oynattiginda performans bekleyemezsin. Maç kondisyonu diye bir şey var mesela. Türkiye de taraftar genel de isim bazlı değerlendirip elestiriyor ondan bir arpa boyu gidemiyoruz.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Babel'in su an gözümüze iyi gelmesini sağlayan da bu. Gomez formsuz, Negredo formsuz iken Cenk oynadı ve yavaş yavaş hazırladı /hazirliyor Şenol bu isimleri. 16-17 kişilik bir kemik kadro belirlersin ve planını yapar ona göre süre verirsin. Tudor sanki çok tek düze düşünüyor ya da öyle davranıyor

devre arasina kadar ilk ikide kalalim, gerisi hal olur.

Nando /Carasso (ligin en iyi iki kalecileri )
Mariano/Linnes (Mariano en iyi sag bek ligde. Linnes de iyi bir backup)

Maicon/Koray
Serdar / Ahmet (burasi da iyi )

Asamoah/Latolevici (Asamoahi ne yapip edip kisin alalim )

Defans gayet yeterli

Fernando/Tolga/Donk
Ndiaye /selcuk
Buraya bir adam lazim (selcugu istemiyorum )

Feghouli /Yasin
Gary/Tolga/Sinan
(alinsa iyi olur. Bir wingstriker. Sola )

yani bir Asamoah, bir 8 no , bir wingback iyi olur birde forvet.

Yazıyı adam gibi okursan veya anlarsan kağıt üzerinde değil saha da performans olarak değerlendirmek gerektiğini anlarsın Can. Eren, Yasin vs yetersiz değil form tutması için oynatilmasi lazım diyorum. Yasin geçen sene en çok skor üreten adamdi ama 450 dakikanın 20'sind3 bile sahada kalmıyorsa bu sene sakat veya ceza durumunda 11 oynattiginda performans bekleyemezsin. Maç kondisyonu diye bir şey var mesela. Türkiye de taraftar genel de isim bazlı değerlendirip elestiriyor ondan bir arpa boyu gidemiyoruz.

He Lens,Negredo,Medel sürekli oynuyorlar ve çok formdalar şuan aynen,Elinde formda kim varsa onu oynatırsın tuhaf tuhaf tespitler peşinde koşmaktansa bu gerçeği belirteyim kısaca ayrıca biz Şampiyonlar liginde oynamıyoruz herkese süre verelim durumuna girelim,Hem yedekten oyuncu sokuncada niye bunu aldın diyorsunuz yaw :asd22:

Son düzenleme:
"Aptallığın en büyük kanıtı, aynı şeyi defalarca yapıp farklı bir sonuç almayı ummaktır"

Albert Einstein

1e3a83904eb96abff59b14fcb90b0756.jpg

Not: Lafım tabi ki iki senedir işe yaramayan Selçuk'u takımda tutan yönetime.

Son düzenleme:
Diğer bölgelerde fazla sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama Fernando, Badou, Gomis üçlüsünden biri sakatlanırsa ağır sıçtığımızın resmidir. Diğerleri bir şekilde doldurulur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Katiliyorum, dün benzer birseyi ben de Bursa mac konusuna yazmistim. Yedek oyunculardan faydalanmamiz gerek kesinlikle.

Yalniz Selcuk konusuna katilmiyorum cünkü o adamin bize zerre katki saglayacagini düsünmüyorum.

He Lens,Negredo,Medel sürekli oynuyorlar ve çok formdalar şuan aynen,Elinde formda kim varsa onu oynatırsın tuhaf tuhaf tespitler peşinde koşmaktansa bu gerçeği belirteyim kısaca ayrıca biz Şampiyonlar liginde oynamıyoruz herkese süre verelim durumuna girelim
Medel son iki maçta, Lens Karabük maçında 11 oynadı. Cenk olağanüstü formda ama Negredo da dün girince topu isiracak kıvama gelmiş hirstan. 88. de Eren'i sokuyor Tudor da o da her maç değil.

Algı manipulasyonu yapmadan ve fikirlere saygı duyarak yazalım. Sen de bariz biçimde eksik olan bu su muhabette. Ne demek istediğimi net olarak ifade ettiğimi düşünüyorum.

Üst Alt