#11 Hasan Şaş - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Hasan Şaş

Cevap: #11 Hasan Şaş

sen bizim kaptanımız hırslı ateşli oyuncumuzsun şuan gs ona o kadar ihtiyacı varki bu kadar sakatlıklar olurken bu genc kadroda tecrusiyle herkesi toplayacak ilk kişi bence ama ne yazıkki sakatlandı hemde bu sezona fırtına gibi girmişti gecen seneyide bu seneyide sakat geciriyorsun hadi seni bekliyoruz kaptan

-HASAN DA İDMANDA-

Galatasaray'da, uzun süren sakatlığı geçen Hasan, takımla birlikte çalışmalara başladı. Hasan, takımla birlikte antrenmanın tamamına katıldı.

Cok sevindim. Hem hirsili hem teknig yüksek bir oyuncu. Cok begeniorum Hasan Sas'i.:f50::f50::f50:

Aslinda Sag acik veya göbek de oynar. Tabii perfomansi nasil olcak o belirsiz.

--------Linderoth----------

Hasan---L10----Arda-------

----------------------------

-------------------Kewell

------------Baros

Cok sevindim.Hasan gibi bir oyuncuya ihtiyacimiz vardi.Bu takimin en buyuk lideri Hasan Sas.Insallah Bordeaux maclarina kadar tam anlami ile hazir olur.

Hasan takıma her zaman lazım.En azından defansın sağında Sabriye muhtaç olmayız artık.Sabri'nin yaptığını Hasan da yerine getirebilir çok rahat.Ek olarak üstteki arkadaşların belirttiği gibi Hasan tarzı hırslı oyuncular her takıma lazımdır.Kötü sonucu kabullenmeyecek,takımı gaza getirecek bir oyuncuya ihtiyacımız var şuanda.

Bordo maçında oynamasını istiyorum. Kewell, Arda, Lincoln, Baros süper olurdu. Ama sakın sağ bek olmasın.

Üst Alt