#11 Lukas Podolski - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
salak mı köln efsanesi diye böyle konuştun şimdi yemezler cancım

Yok gercekten cok dalga geciliyordu. Hatta son bir kac seneye kadar devam ediyordu bu.

Euro 2016 öncesi hiyarin birisi "Poldi Milli takimin maskotu olarak turnuvaya katiliyor" diye birseyler yazmisti. Acayip olay olmustu basin toplantisinda falan azarlamisti herifi bu nasil bir saygisizlik ben milli formayi en fazla giymis adamlardan birisiyim diye vs.

Bence dönüm noktasi o olay oldu Poldi'nin kücük görülmesi oradan sonra sona erdi denebilir.

Yok gercekten cok dalga geciliyordu. Hatta son bir kac seneye kadar devam ediyordu bu.

Euro 2016 öncesi hiyarin birisi "Poldi Milli takimin maskotu olarak turnuvaya katiliyor" diye birseyler yazmisti. Acayip olay olmustu basin toplantisinda falan azarlamisti herifi bu nasil bir saygisizlik ben milli formayi en fazla giymis adamlardan birisiyim diye vs.

Bence dönüm noktasi o olay oldu Poldi'nin kücük görülmesi oradan sonra sona erdi denebilir.

Herif bukalemun gibi. Her yere uyum sağlıyor.

DEmxkT7XoAAZs3p.jpg

ben turu rahat geçeriz diye düşünüyordum. çünkü belhanda dışında bildiğim isimler yoktu yeni transferler arası. bu isimleri gönderdiklerine göre herhalde iyi bir takım kurarız diye düşünüyordum. Hem de ne kadar kötü olursa olsun köy takımına karşı Galatasaray içeride oynuyorsa turu geçemiyorsa en kötü galibiyet almalıydı. 2 maç yaptık ne galibiyeti gol bile yok şans dışında. paçalarımızdan oluk oluk kalitesizlik ve yeteneksizlik akıyor. Hani madem podolski sneijder ve bruma dan kötü oyuncular alacaktık biz neden bunları gönderdik? yönetim deseydi para yok biz küçülüyoruz tamam derdik ama neden iyilerini gönderip daha kötülerini alıyoruz?

podolski sneijder ve bruma olsaydı bizde elimizi kolumuzu sallaya sallaya elerdik. zaten kilitleneceği belliydi, ama böylesi kilitlenecek maçlarda kilidi açabilecek bu 3 oyuncu vardı. Belhanda dedikleri adamda sneijder'in kramponu etmez. Gomis diye getirdikleri azmanın bir şey yaptığını göremedim ben. geçmişimizden örneklersek elmander, necati ateş hatta yetenek fukaresi burak yılmaz bile bu maçı açardı. stoperlere gelince, Dany hepsinden daha iyiydi

Son düzenleme:
Bu Podolskinin de tek numarası sert şutlarıydı. Adam geçemez, topla hızlı koşamaz, defansa yardım etmez. Kendisinden para kazandığımıza şükredelim.

Üst Alt