#11 Nathan Jawai - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Nathan Jawai

Kendisi pozisyon yaratamıyor , hücum ribaundlarını almada biraz sorun var . Keşke böyle hantal bir oyuncu almasaydık . Onun yerine Ndong tarzı bir oyuncu olsaydı bu takım Euroleaguede final-4 bile oynar diyebilirim .

jawainin nesi hantal haci. o fizige ragmen hizli. jawai iyi olur. ben ondan umutluyum. tabi bu biraz kisalarada bagli.

Ya abi tamam belki de çok kilolu olması ikili oyunlarda üstünlük kurabilir . Ama çabuk yerleşemiyor . Arroyo gibi adamlar sana pas atacak da sen boş kalacan da öyle sayı atacaksın . Geçen sene Ndong her maç en az 2 bloğu vardı + orta mesafeli şutları + içeriyi karartması + büyük maçlarda sorumluluk alabilen bir oyuncuydu . Günümüz avrupa basketbolunda bu tip oyuncular azaldı centerlar artık sadece içeride değil orta mesafeli ve üçlük atışlarında da yüzdeli atışlar yapabiliyorlar .

javai takım oyuncusu pozisyon yaratacaksınki verim alasın.sutu yok driblingi yok boyalı alana ver rakibi potaya soksun oyle bi oyuncu.

Şuan verim alamasakta bu takım için cok önemli Jawai. Efes ve Siena macındaki sut performansımızı her zaman sürdüremeyeceğimizi biliyoruz. İşte öyle anlarda Jawai cok kritik olacak bizim için. Onun sırtı dönük oyunu hücumdaki bütün düzenleri etkileyecek. Mutlaka sağlıklı olması lazım.

Ya abi tamam belki de çok kilolu olması ikili oyunlarda üstünlük kurabilir . Ama çabuk yerleşemiyor . Arroyo gibi adamlar sana pas atacak da sen boş kalacan da öyle sayı atacaksın . Geçen sene Ndong her maç en az 2 bloğu vardı + orta mesafeli şutları + içeriyi karartması + büyük maçlarda sorumluluk alabilen bir oyuncuydu . Günümüz avrupa basketbolunda bu tip oyuncular azaldı centerlar artık sadece içeride değil orta mesafeli ve üçlük atışlarında da yüzdeli atışlar yapabiliyorlar .

yeterince 3 lük atan var bizde ona gerek yokta şutu olsa iyi olurdu tabi. nndongu nezamandir istiyordum oda 1 sene durabilirdi. jawainin özelligi güçlü olmasi. gücü şu an iyi degil. iyi oldugunda teke tekte onu durduramazlar. 2 kişi geldiginde topu dişariya atabiliyor. hoca bunu düşünüyor. diş atişi iyi olan domercant arroyo marco erceg gibi oyunculari boşa almadi.

yeterince 3 lük atan var bizde ona gerek yokta şutu olsa iyi olurdu tabi. nndongu nezamandir istiyordum oda 1 sene durabilirdi. jawainin özelligi güçlü olmasi. gücü şu an iyi degil. iyi oldugunda teke tekte onu durduramazlar. 2 kişi geldiginde topu dişariya atabiliyor. hoca bunu düşünüyor. diş atişi iyi olan domercant arroyo marco erceg gibi oyunculari boşa almadi.

hadi bakalım umarım yanıltır beni

En fazla 20 dk oynar ve bu bölümde kesinlikle topları Jawaiye indirmeliyiz.Dış oyuncular iyi yerleşirse onlara boş toplarda hazırlayabilir.

Gordon da cok cok kötü baslamisti gecen sezon. Sonradan acildi ve ciddi katki yapti.

Jawai de öyle olur. 200 kg adamin sakatliktan sonra hemen katki yapmasi zor. Alistikca verimi artacaktir

1236403_425982817510169_1903167492_n.jpg

Üst Alt