11 Puan 11 Maç - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

11 Puan 11 Maç

Cevap: 11 Puan 11 Maç

kalan maçlara bakalım..

25. Hafta

MKE ANKARAGÜCÜ - GALATASARAY A.Ş.

26.Hafta

GALATASARAY A.Ş.- FENERBAHÇE

27.Hafta

MEDİCAL PARK ANTALYASPOR - GALATASARAY A.Ş.

28.Hafta

GALATASARAY A.Ş.- TRABZONSPOR A.Ş.

29.Hafta

MANİSASPOR - GALATASARAY A.Ş.

30.Hafta

GALATASARAY A.Ş.- KAYSERİSPOR

31.Hafta

BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.

32.Hafta

GALATASARAY A.Ş.- KASIMPAŞA

33.Hafta

GENÇLERBİRLİĞİ - GALATASARAY A.Ş.

34.Hafta

GALATASARAY A.Ş.- KONYASPOR

32. haftaya kadar bu takımların hiç birisinden puan dahi alamayız! dua edelim ki o zamana kadar son 3 sıra -biz hariç- kesinleşsin.

bizi, Ankaragücü, Gençlerbirliği, Sivasspor, Manisaspor ve vs maçlarının sonucunu heyecanla bekletenlerin ağzına büyük abdestimi yapayım!

Adnan Polat ve George Hagi : ne kadar kaşarlanmış ve şerbetlenmiş insanlarmışsınız siz arkadaş yahu? Avrupa Fatihi, adından bile bahsedilince milletin dizlerinin bağı çözüldüğü Galatasaray'ı amatör takımdan beter hale getirmişsiniz. defolup gitmek ve yönetimi ehil ellere bırakmak için daha be bekliyor sunuz?

bu kadro ve teknik yönetim ile, bırakın Süperlig'i, bırakın Bank Asya 1.Ligini ve 2. lig gruplarını, 3.Ligde bile BARINAMAYIZ!

bu takımı bu hale getirenleri Allah bildiği gibi yapsın..

25. Hafta

MKE ANKARAGÜCÜ - GALATASARAY A.Ş. YENİLGİ

26.Hafta

GALATASARAY A.Ş.- FENERBAHÇE GALİBİYET

27.Hafta

MEDİCAL PARK ANTALYASPOR - GALATASARAY A.Ş. YENİLGİ

28.Hafta

GALATASARAY A.Ş.- TRABZONSPOR A.Ş. BERABERLİK

29.Hafta

MANİSASPOR - GALATASARAY A.Ş. YENİLGİ

30.Hafta

GALATASARAY A.Ş.- KAYSERİSPOR BERABERLİK

31.Hafta

BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. YENİLGİ

32.Hafta

GALATASARAY A.Ş.- KASIMPAŞA GALİBİYET

33.Hafta

GENÇLERBİRLİĞİ - GALATASARAY A.Ş. YENİLGİ

34.Hafta

GALATASARAY A.Ş.- KONYASPOR GALİBİYET

Büyük ihtimalle böyle olur diye düşünüyorum. 10 maçta 3 galibiyet 2 beraberlik 5 yenilgi. 11 puan daha toplarız yani. min 40 max 50 puan toplarız.

Not : Geçmiş yıllardaki puan cetvellerine göz attım. 44 puanla 9-11 arası bir yerde bitiririz ligi. Ne güzel. :)

Not 2 : Hagi'nin kalacağını düşünerek yaptım.

25. Hafta

MKE ANKARAGÜCÜ - GALATASARAY A.Ş. YENİLGİ

26.Hafta

GALATASARAY A.Ş.- FENERBAHÇE GALİBİYET

27.Hafta

MEDİCAL PARK ANTALYASPOR - GALATASARAY A.Ş. YENİLGİ

28.Hafta

GALATASARAY A.Ş.- TRABZONSPOR A.Ş. BERABERLİK

29.Hafta

MANİSASPOR - GALATASARAY A.Ş. YENİLGİ

30.Hafta

GALATASARAY A.Ş.- KAYSERİSPOR BERABERLİK

31.Hafta

BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. YENİLGİ

32.Hafta

GALATASARAY A.Ş.- KASIMPAŞA GALİBİYET

33.Hafta

GENÇLERBİRLİĞİ - GALATASARAY A.Ş. YENİLGİ

34.Hafta

GALATASARAY A.Ş.- KONYASPOR GALİBİYET

Büyük ihtimalle böyle olur diye düşünüyorum. 10 maçta 3 galibiyet 2 beraberlik 5 yenilgi. 11 puan daha toplarız yani. min 40 max 50 puan toplarız.

Not : Geçmiş yıllardaki puan cetvellerine göz attım. 44 puanla 9-11 arası bir yerde bitiririz ligi. Ne güzel. :)

Not 2 : Hagi'nin kalacağını düşünerek yaptım.

Yazık valla size..Hiçmi izlemiosunuz maçları.Ligdeki çoğu maç küçük detaylara göre sonuclanıor.Aynen bizim maçlarda kırılma anları oluyor.Belediye maçı barosun golunden sonra fırstatları degerlendirsek 2 0 olur maçıda alırdık.Sonra kupa maçı anteple kac tane fırsat gecti elimize antepin pozisyonu yok maçta o fırsatların 1ini atsak şuan bambaşka şeyler konuşuoduk ayrıca karabuk macı yine birsuru fırsat war ama golu atamadık.3 maç saydım size hepsindede kazanmaya cok yakındık bunları kazansaydık şuan cok farklı konuşulurdu.Oyuzden daha şansımız var.Tamam takım iyi oynamıyor.Ama maçlar oyle demiyo pozisyonada giriyoruz kacırıyoruz.Şansımız yok diye kimse diyemez ayrıca yukarda yazan maçların skoru bi bakarsın tam tersi olur çok ince detaylara bakar o maçlar herkes bunu boyle bilsin.

bu saatten sonra hesap yamak boş

herşey oluruna varır ancak ama fenerbahçeye ne yapıp edip çelme takmalıyız ts için

Bencede öyle Feneri yeneriz Trabzona şanssız bir maç sonucu umarım kaybederiz. Eğer bir başkanımız olsaydı Karabük maçında 2 tane penaltımız çalınırdı. Bizde bugün belki UEFA hesapları yapardık.

bu saatten sonra hesap yamak boş

herşey oluruna varır ancak ama fenerbahçeye ne yapıp edip çelme takmalıyız ts için

burda inanması gereken öncelikle futbolculardır, takım 3 maç üst üste kazanır taraftar da umutlanmaya başlar.

bizim oyuncular kendileri inanmıyor, taraftarın bir suçu yok.

içerdeki maçları alıyoruz, tam seri yakalanıcak zamanda, ertesi hafta deplasmanda kaybediyorlar.

takım, taraftarı bu kadar umutsuz hale getiriyor.

Kasımpaşa dışında hiç bir takımı "yeneriz heralde" diyemiyorum.

Onu da kesin değil ha,belki.

Fenerbahçe,Beşiktaş,Trabzonspor maçlarına galibiyet veya beraberlik yazanlar geçsin bu işleri.

Yazık valla size..Hiçmi izlemiosunuz maçları.Ligdeki çoğu maç küçük detaylara göre sonuclanıor.Aynen bizim maçlarda kırılma anları oluyor.Belediye maçı barosun golunden sonra fırstatları degerlendirsek 2 0 olur maçıda alırdık.Sonra kupa maçı anteple kac tane fırsat gecti elimize antepin pozisyonu yok maçta o fırsatların 1ini atsak şuan bambaşka şeyler konuşuoduk ayrıca karabuk macı yine birsuru fırsat war ama golu atamadık.3 maç saydım size hepsindede kazanmaya cok yakındık bunları kazansaydık şuan cok farklı konuşulurdu.Oyuzden daha şansımız var.Tamam takım iyi oynamıyor.Ama maçlar oyle demiyo pozisyonada giriyoruz kacırıyoruz.Şansımız yok diye kimse diyemez ayrıca yukarda yazan maçların skoru bi bakarsın tam tersi olur çok ince detaylara bakar o maçlar herkes bunu boyle bilsin.

belediye maçında devre arası Hagi müdahalede bulunsa o maç en kötü 1-1, iyi ihtimalde galibiyetle biterdi.

adam gibi pozisyonumuz olmamasına rağmen, ilk yarı Baros un bireysel yeteneği ile golü bulduk. (şuttan bozma pası aldı önüne indirdi.)

ilk yarıda bile (rüzgara karşı) ibrahim akın bizim ortasahada cirit atıyordu, ama Hagi önlem almayı bile düşünmedi. Misal Cana yı ortasahaya çekip, ortasahayı kalabalıklaştırabilirdi.

bu sadece bir maçlık örnek. Hagi taktiksel anlamda maalesef çok kötü. zamanında Hagi yerine başka bir td gelmiş olsa, ilk 4 ü zorluyor olabilirdik. Tamam oyuncular kötü ama o kadar da kötü değil.

Pozisyona mı giriyoruz ? :eek: Aynı maçları mı izliyoruz ? Belediye maçında ikinci yarıyı adamlara domine ettirdiysek, Gaziantep'e karşı yarım pozisyon dışında(bir de gizli forvet Servet'in kafası) bir şey bulamadıysak, 90 dakika savunma yapan takımda 1 TANE BİLE gedik açamadıysak iyi bir TAKIM değiliz demektir! Bu takımda yetenek erozyonu var. Koskoca Galatasaray, hani şu Hagi'nin Ocak ayından sonra bambaşka oynuyor dediği Galatasaray, ikinci devre boyunca 7 haftada 7 gol atıp 8 gol yiyip 3 galibiyet 3 yenilgi 1 beraberlikle 10 puan topluyorsa, bana kimse ince ayrıntı filan demesin. Büyük bir takım için 7 maçta yenilen 8 gol çok, atılan 7 gol azdır. Ne adam gibi savunma yapıyoruz ne de hücum yapıyoruz.

Herhalde gol yüzü görmeye görmeye artık en cılız şutu bile pozisyon saymaya başlamışız.

Futbol ince ayrıntılarla oynanır ve o ince ayrıntılar sizden yana değilse, bunu mazeret olarak gösteremezsiniz, onları yanınıza almalısınız.

Galatasaray hiç iyi oynamıyor, bir ışık vermiyor, tamamen bir Anadolu takımı kıvamında oynuyor.

Hagi'nin teknik direktörlükten anlamadığı açık. Neden forvet adamı 5 milyona aldırıp kanata koyuyor? Dünya'da sol kanat mı kalmadı almaya ? Neden hep Romanya pazarı ? Neden 4-3-3 inadı ? Neden hala bir arayış içindeyiz ? Hala kimin nerede oynayacağı bile belli değil. Bizim stoper ikilimizi söyler misiniz ? Neill-Servet mi, Servet-Cana mı, Servet-Gökhan mı, nedir yani ? Gelmişiz 24.haftaya hala kadroda bir istiktar yok, belli bir sistem yok. Futbolun hiçbir gereğini yerine getiremiyoruz. İyi kapanıp kontra oynamak desek, alakası yok. Hücum futbolu desek, alakası yok. Çanakkale geçilmez desek onunla da alakası yok.

Daha bu işin saha dışı etkenleri var. Takımda ekip ruhu yok. Bunu ben mi sağlayacağım ? Oyuncular ve Hagi sağlayacak. Neden yapılamıyor ? Takım olmadan kazanan var mı ?

Yönetim deseniz adam yönetimi 0. Köpeğinizi verseniz adamların eline 5 dakikada kaçırırlar. Hala Arda'nın elinden alamadılar gitti kaptanlığı. Koskoca Tugay Kerimoğlu'ndan alındı kaptanlık, Arda'dan neden alın(a)mıyor ? Transfer politikalarına zaten söyleyecek söz yok.

Taraftar deseniz ayrı terane. Burada tartışıyoruz filan tamam ama niye gidip takımı ıslıklıyor taraftar ? Ne katkısı var ? Çok daha güzel yöntemler var. Yürüyüş yapın, basın açıklaması yapın ne yaparsanız yapın ama stadyuma "desteklemeye" gidin, başka bir şeye değil.

Peki ya "yeni" Galatasaray nasıl olmalı ?

Yeni oyuncular; yeteneğin ve çalışkanlığın birleşimi olmalıdır. En az 8-9 tane oyuncumuz böyle olmalıdır. Ekstrem derecede yetenekli veya ekstrem derecede çalışkan ama diğerinden yoksun olan 2-3 tane oyuncu olmalıdır. (İlk 11 özelinde.)

Yeni teknik heyet; Tugay Kerimoğlu'nun yardımcılığını yapacağı(Gelecekteki teknik direktörümüz, iyice pişmeli.) moral motivasyon ve adam yönetimi üzerine uzman, yeteri derecede iyi bir taktisyen teknik direktör, iyi ve işinin erbabı antrenörler.

Yeni yönetim; futbola sadece köstek değil, destek olmalı, işler aşırı sarpa sarmadıkça işlere karışmamalı.

Yeni taraftar oluşumu; neyi nerede yapacağını bilmeli. Stadyumda desteğini vermeli. Tepkisini yazılı açıklamalar, yürüyüşler, basın bildirileri gibi medeni yöntemlerle göstermeli. Ve lütfen artık 2-3 "gaz" tezahürat yazsınlar.

Özet geç diyenler için: Kökten bir değişim olmadıkça, Galatasaray SPOR Kulübü'nün futbol branşı başarısızdır ve öyle kalacaktır. (İnşallah olmaz.)

Ligin sonunda 50 puan olabileceğimize ihtimal vermiyorum. Yaklaşık 40-45 arası bir puan alırız diyorum ve önümüzdeki 10 maçtan kazanırız diyebileceğim maçlar olmamakla birlikte kazanma ihtimalimizin yüksek olduğu maçlar sadece Kasımpaşa ve Konya diyebiliyorum. Özellikle önümüzdeki 7 haftadan galibiyet alamadan ayrılırsak şaşırmamda.. Ligi de 11-14 arası bir yerde bitiririz diye düşünüyorum.

neye dayanarak buna karar veriyorsunuz . fenerbahçe bizden 10 kat daha iyi futbol oynuyor . alex tek basina bizim orta sahayi dagitir , niang serveti oynatir . bence fener çok rahat kazanir

Arena'nın ambiyansı bizi olumlu yönde etkiler, fener bizden iyi olabilir ama kesin favori değiller, beşiktaş bile şu haliyle ferrari maçı satmasa farka gidiyordu, ev sahibi avantajını iyi kullanırsak yeneriz.

Zaten zor maç kazanıyoruz birde 11 puanlık farkımı kapatıcaz yok artık.

Biz takım olamadık bu senede ama kayseride takım ve birlik var.

Takım 3 maç bile kazansa ki bu anlayış ile mucize 4. maçı kaybederek onu telafi edecek kapasite de.Bu dediğinin olması için 11 puan yediğin 2 takımın kaybettiği 3 maç ve 1-2 beraberlik alması lazım kalan 11 maçta,olabilir mi olur.Peki Galatasaray hepsini kazanabilir mi,geri kalan 11 maçının sizce.

Bence 33 puan dan en fazla 15 puan alabilir ki o bile zor.

Fenerbahçe

Trabzon

Beşiktaş

Kayserispor

gibi takmlar ile daha oynamadı.Bu sene bunlardan kaç puan aldık biz (2).Eğer 12 puan alabilirsek ya da 10 o zaman bir ihtimal de,bu ihtimalin ihtimali ne acaba.

Yani kıssadan hisse,geçiniz efenim.

Sonuç olarak Zeki Müren bizi görecek ama biz UEFA yı göremicez diyorsun. Olsun Allahtan ümit kesilmez diye bir replik vardı Türk filmlerinde ben yinede dua ediyorum :-)

Üst Alt