Sinan Gümüş - Sayfa 211 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beğenmiyorum ama atmaya devam etsin böyle.

Yeteneğine ihanet eden adama saygım olmaz.

Yetenek derken ben top sürme,pas oyunu gibi konularda yetenekli oldugunu düsünmüyorum

Sadece ceza sahasinda nerde bulunmasi gerektigini cok iyi biliyor ve bitiriciligi üst düzey ayni podolski gibi

Bahsettigim isleri gelistirmedigi sürece ilerleyemez yerinde saymaya devam eder

Beğenmiyorum ama atmaya devam etsin böyle.

Yeteneğine ihanet eden adama saygım olmaz.

Yetenek derken ben top sürme,pas oyunu gibi konularda yetenekli oldugunu düsünmüyorum

Sadece ceza sahasinda nerde bulunmasi gerektigini cok iyi biliyor ve bitiriciligi üst düzey ayni podolski gibi

Bahsettigim isleri gelistirmedigi sürece ilerleyemez yerinde saymaya devam eder
İyi top saklıyor, fiziği iyi, çabuk. Bunlarls kral olursun bizim ülkede.

Laubali oynuyor Sinan, yoksa yeteneksiz falan değil.

Sinan Gümüş: "Kupadan elendik, çok üzücüydü ama daha üzücüsü takımın performansıydı. Futbolda öyle bir şey var ki, 3 gün sonra tekrardan bir şans elinize geliyor."

Sinan Gümüş: "Maç öncesi hocam çağırdı ve 'Senden daha çok şey bekliyorum Sinan.' dedi. Hocamı mahcup etmedim. İnşallah bir ömür boyu da mahcup etmem."

DbU5sgQXUAENfPI

Ayağı o kadar temiz ki. Biraz kilo verip kaslansa, bu koşuları zorlamaları daha iyi yaparak çok daha fazla gol atabilir:

Ben bir takımda aynı tipte iki kanatı doğru bulmuyorum. Bir kanat yardımcı forvet/şutör iken diğer daha delici olmalı. Maalesef Rodrigues deliciliği sağdayken daha iyi yapabiliyor. Sola geçince ciddi şekilde verimi düştü. Sinan zaten solda oynayamaz. Nasıl olacak bilmiyorum ama olsa olsa iyi bir yedek olur gibi bu şekli ile.

Belhandanın yerine oynamalıda, feg de berbat.Adam 90 dakka sahada yürüdü.Al birini vur ötekine.Bu araplar yüzünden şampiyonluk gidebilir her an için.Sinan belkide şampiyonlugu getirecek bu golle inş.

İnsan için güven duygusu ne kadar önemli bunu ispatlıyor

Yine de çabuk şımaran bir yapısı var umarım bozmadan devam eder helal

Sinan için en çok söylenen şey çalışmayı sevmiyor oluşuydu. Eğer biraz akıllanır, yeteneklerine ihanet etmez de çalışırsa etkili bir silah olabilir. Temiz bir ayak içi vuruşu var çünkü. Ha bunları kaç yıldır söylüyoruz dönüp dolaşıp aynı yere geliyoruz. Hoca büyük şans bu açıdan, belki de son şans. Burak Yılmaz'ın Trabzon'da Şenol ile geçirdiği evrimi Sinan Fatih Terim'le geçirse hem Galatasaray hem Türk futbolu önemli bir golcü kazanabilir.

Üst Alt