Sinan Gümüş - Sayfa 209 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Feghouli sarı kart sınırında. Yoğun fikstürde en azından arkasında kendine biraz çeki düzen vermiş Sinan var diye avunuyorum şu sıralar. Umarım yine yanıltmaz.

ilk 11 de başlayabilir basaksehir macında.bu maçta defansa gelip kritik bi pozisyonu engelledi,yenilsekte bunu söylemeliyim.daha cok sans bulmalı ve çalım atmaktan korkmamalı.

DafgmzWW4AEq_0J

Dafg2hAWAAADjFA

Bu maç özelinde Sinan 'a çok güveniyorum

Tüm defans Gomis 'ile uğraşırken Sinan sürpriz şeyler yapabilir inşallah Belhanda yerine Sinan sahada olur ...

Halen diyorum. HS/OM olarak cok daha verimli sag kanata nazaran. Fegh i alsin hoca Selcuk ya da Tolga yerine ve Sinan forvet arkasi
Adamin hirsini takdir et bari.
Ercanin bir ara dedigi gibi sampiyonlugu arzulayan 3 4 topcumuzdan birisi geri kalanin alayi gevşek

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adam hirsini takdir et bari.
Ercanin bir ara dedigi gibi sampiyonlugu arzulayan 3 4 topcumuzdan birisi geri kalanin alayi gevşek

Hirsina kimse birsey demiyor ki. Yinede yetersiz gamsiz bir herif. Her an 10 kisi birakacak bir gerizekali kendisi. Yeni 10 no alinacaksa kalsin 8 no olarak. Yinede o bonservis+ Maas icin tarihi kazik
Bonservis ve maas yonetimlerin yedigi halt malesef.
Saglam bir sekiz alinirsa
433 un orta 3lusunu guzel oynarlar fernando ile

______fernando_______
Moutinho_____belhanda

Hirsina kimse birsey demiyor ki. Yinede yetersiz gamsiz bir herif. Her an 10 kisi birakacak bir gerizekali kendisi. Yeni 10 no alinacaksa kalsin 8 no olarak. Yinede o bonservis+ Maas icin tarihi kazik

______fernando_______
Moutinho_____belhanda

Boyle birseye karsi kimse birsey demez mesela

______fernando_______
Moutinho_____belhanda

Boyle birseye karsi kimse birsey demez mesela
Valbuena bizde olsaydi keşke

Cok az masrafla
------------Fernando
Moutinho____Belhanda
Feg____Gomis___Valbuena

Mucadele gucu yuksek son derece uretken bir kadromuz olurdu imkansiz degil dogru hamleler yapilirsa

Ben bunun yerinde olacağım var ya maç 2-0 olduktan sonra çatlayana kadar heryere koşar, her pozisyona yetişmeye çalışır, maçı kendim almaya çalışırdım. Beyefendi ilk maçı 5-0 yenmişiz de, formalite maçı oynuyormuş gibi geziyor sahada.

Ha yine de ondan kötü bi 4-5 adam falan vardı. Takım takım değil ki. :D

Üst Alt