Sinan Gümüş - Sayfa 218 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bunun sözlesmesi bu yıl bitmiyor muydu
gidicem de gidicem diye ağlamadı da hiç

Yer mi

galatasarayda-fatih-terimden-sert-uyari-728x410.jpg

1 asist yaptı ,1 asistini de selçuk yedi.10 nuamrada oynayabilir bence.ara pası iyi,ortaları iyi,golcü,şutu var ve sol ayaklı.

1 asist yaptı ,1 asistini de selçuk yedi.10 nuamrada oynayabilir bence.ara pası iyi,ortaları iyi,golcü,şutu var ve sol ayaklı.

Sinan'ın feghouli den formayı alması lazım orijinal sağ kanat adam, Solak olduğu için içe çekerek bir sürü şut ve merkezden dribling fırsatı yaratır. Asisti de çok güzeldi. Gençlere çok sinirlendi bu maçta niyeyse anlaşamadılar. Onyekuru ile iyilerdi.

Sinan'ın feghouli den formayı alması lazım orijinal sağ kanat adam, Solak olduğu için içe çekerek bir sürü şut ve merkezden dribling fırsatı yaratır. Asisti de çok güzeldi. Gençlere çok sinirlendi bu maçta niyeyse anlaşamadılar. Onyekuru ile iyilerdi.
psv macında da süper asist yaptı.sinan feghouliden iyi şu an

Bu adam net bir şekilde kendini geliştirmiş. Geçen yıl bu zamanlarda takımdan gitmesi için adak adayacak kıvama getiren adam şimdi sağ kanadın formayı en çok hakedeni. Aynı şekilde Donk da öyle. İkisi de geçen yıl bu zamanlarda itin bir yerine sokup çıkarılıyordu hem ben hem siz tarafından ama adamlar büyük çıkış yaptı. Yalan yok.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Feg en iyi sağ açık. Döve döve oynatacaksın o herifi, yoksa göndereceksin başka çare yok.

Oynasa zaten adam oraya başka alternatif önermeyiz. Temposu hala düşük sağ ayaklı sağ açık oynayacak adamda tempo şart yoksa sola atıp içe dönerek oynamasını bekleyeceksin yada 2.forvet forvet arkası oynayacak. Döverek oynar mı bilmiyorum ama asıl sorunu psikolojik gibi geliyor bana doyuma ulaşmış gibi bir hal seziyorum. 2014 Dünya kupasında adamın o kadar uzağında ki.

Üst Alt