Sinan Gümüş - Sayfa 219 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yok maşallah bu seneye fena başladı inşallah Bruma 'nın 16/17 sezonunda yaptığına benzer şekilde hep formunu üst seviyede tutar ...

Sinan net ikinci forvet. Kanat oyuncusu değil, o tip patlayıcı dribblingleri yapamıyor.

Gomis'e, formayı kaptırma korkusu yaşatacak bir forvete ihtiyaç var mı reis sence de? Top alıp tutacak, kanatların ve orta sahanın oyuna katılmasını sağlayacak zamanı yaratacak, ikiye bir yapacak, duvar olacak, ceza sahasına girecek Garry'nin (misal) önüne topu bırakacak, mümkünse kafa vuruşları da olan. Onyekuru (forvet olarak düşünülüyorsa), Sinan ve Muğdat tek forvet oynayacak adamlar değil, en fazla gol lazımken çift forvete döndüğünde Gomis'in yanına koyulacak adamlar. Eren zaten birmiş. Muhtemelen gönderilir de.
50 tane maç oynayacağız, Gomis'le bitmez bu sezon gibi duruyor.

Sinan net ikinci forvet. Kanat oyuncusu değil, o tip patlayıcı dribblingleri yapamıyor.
Aynen. Ben de bunu diyorum 2 senedir.

Bu adam forvet olarak düşünülmeli, son vuruşları falan gayet iyi. A2 de en uçta oynuyordu zaten 20 gol mu ne atmıştı o Hamza nın hiç oynatmadığı dönem.

Sinan Poldi nin küçük çaplı light versiyonu gibi birşey. Kale önünde topla buluşsun vursun gol olur çoğu şutları.

Kanat için biraz ağır, bir de bana göre iyi top süren birisi de değil.

sent via GSC

Kesinlikle 2.forvet olacak oyuncumuz,hatta bazi.maclarda 442 versiyonunda Gomis ile beraber oynamali,Eren mutlaka satilmali gerekirse maasinin yarisini verelim bir yil zaten son senesi,bir tane daha yedek bulabilirsek on numara olur,Gomis satilabilse Abou dusunulebilir birebir bile olsa rakam olarak

Kesinlikle ve kesinlikle 11’i hak ediyor.

Artık Feghouli mi kesilir, başka sisteme mi geçeriz bilemem.

Gomis-Sinan ikilisi içerde oynadığımız maçlarda manyak bir tandem olabilir.

Biri sağ öbürü sol ayaklı. Yapacakları çapraz koşularla defansı perişan ederler.

Umutlandıran bir futbolu var ama yine hayal kırıklığı yaşatabileceğini düşünüyorum. Umarım önceki döneminden ders çıkarmış bir Sinan olur. Gerçi daha önceki çalıştığı hocalarla şimdiki hocasını kıyaslayınca ümitlenmemek elde değil.

Bu sene artık patlamayı yapsın.

En azından yedekten girdi zaman, etkili olsun... 10-15 skor Puan bekliyorum (Gol veya Asist)

Bazıları hep yedek olarak kalır.

fb'li golcü genç Semih gibi.

Korkarım Sinan'da öyle olacak.

Ha açıkçası yedekte böyle bir adamın olması hoşuma gidiyor.

Artık 24 yaşında umarım daha iyi yerlere gelir...

Bein de roportajini izledim gecen.
Tamam kardes almancisin turkceyi belki de 2.dil olarak ogrendin ama insan 3 kelime konusamaz mi yav?
3 yildir turkiyedesin gidip egitim fln alsaydin hoca tutsaydin.
Bu topcular parayi gordumu kendini egitim ve kultur acisindan gelistirmiyor hic galiba.

Üst Alt