#11 Tutku Açık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Tutku Açık

Cevap: #11 Tutku Açık

All Starda yok. Büyük haksızlık oldu. All Star gibi göze hitap etmesi gereken bi organizasyonda Türkiye'nin en çok göze hitap eden yerli 1 numarası alınmamış bile.

bi tutku yetmez 3 tutku lazım. bizimkiler pota altından atamıyo faul atamıyo. adamlar selamicesmeden atıyo:)

Bu sene umarım hakettiği milli formayı alacak.Onu milli takımda izlemek çok güzel olacak

Tutku çok iyi ama üst düzey bir takım için sorumluluk almayı bilen sağlamında bir yabancı guard şart.

Yıllarca telekomda kendini harcamış.Keşke daha önce gelseydi.Telekomdayken 1 milyonun üzerinde kontratı vardı belki o parayı veremezdik ama çok daha fazla göz önünde olur milli takım seçilirdi

"Yıllarca Türk basketbolunun en önemli oyuncularından biri olmanıza rağmen Milli takımda pek tercih edilmediniz.Bu konuda ne düşünüyorsunuz?"Şöyle bir soru gelir umarım.

Herhangi bir yerde resmini görsem aklıma hep yıldızlaştığı ve bu sezon Abdi İpekçi'de kazandığımız Fenerbahçe maçı gelir. O maça yolda gözaltına alındığım için gidememiştim. Tutku'nun o müthiş performansını izleyememiştim.

Yolda giderken gözaltı neden alındın ki?

Tam Abdi İpekçi'ye geliyoruz çok yaklaştık. Yanımızdan polis arabası geçti önümüzde durdu ve çevirdi arabayı. İnin dedi arabadan indik. Neden durdurduğunu sorduk. Üstümüzde formalar vardı, Galatasaray'lısınız ondan dedi şakayla karışık. Sanırım fenerli felandı. Her neyse üstümüzü aradı ve benim ilk kez o gün görüştüğüm arkadaşımın kuzeninde uyuşturucu madde buldu. Sonra hepimizi karakola götürdü. Sadece üzerinde o madde çıkan arkadaşa işlem yapıldı ama bizi maç bitene kadar karakolda bekleme odasında tuttular. O gün o yüzden Tutku'nun enfes performansını izleyemedim.

Tam Abdi İpekçi'ye geliyoruz çok yaklaştık. Yanımızdan polis arabası geçti önümüzde durdu ve çevirdi arabayı. İnin dedi arabadan indik. Neden durdurduğunu sorduk. Üstümüzde formalar vardı, Galatasaray'lısınız ondan dedi şakayla karışık. Sanırım fenerli felandı. Her neyse üstümüzü aradı ve benim ilk kez o gün görüştüğüm arkadaşımın kuzeninde uyuşturucu madde buldu. Sonra hepimizi karakola götürdü. Sadece üzerinde o madde çıkan arkadaşa işlem yapıldı ama bizi maç bitene kadar karakolda bekleme odasında tuttular. O gün o yüzden Tutku'nun enfes performansını izleyemedim.

Vay be polisiye film gibi gecmish olsun

Üst Alt