#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

15-20m tl arası bi fiyata sözleşme uzatılmalı aynı şekilde Kerem'in kontratı da bu seviyeye çekilmeli.Elimizdeki +15m euro edecek değerleri enflasyon yüzünden takımdan soğutmayalım.

900bintl maaş alıyor. yeni sözlesme yapip serbest kalma maddesini 30 35 den aşağı koymamak lazım. bak kolay kolay yükselmem bir topçuya yunus baska bir şey olmuş tadını kaçırmamak lazım.

Transfer donemi baslarin da ghezzal tarzi tecrubeli ters ayakli kanat gelmeli diyordum ama antalya macinda izledigim yunus akgunden sonra kararsizim

Dar alan da yaptigi ani hizlanmaları her babayiğit yapamaz bir ara klas bir hareketin ardindan rakibini binlik suzuki gibi gecişi bizi bizden aldi

Allah kaza bela vermesin maşallah diyelim.

"Profesyonel futbolcu Yunus Akgün ile sözleşme yenileme konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Futbolcunun kendisiyle 2022-2023 futbol sezonundan başlamak üzere 5 sezon için anlaşmaya varılmıştır. Buna göre her bir futbol sezonu için futbolcuya net 1.000.000 Euro sezonluk ücret ödenecektir. Ayrıca serbest kalma bedeli 35.000.000 euro olarak belirlenmiştir."

şeklinde bir açıklama olsa şahane olurdu.

900bintl maaş alıyor. yeni sözlesme yapip serbest kalma maddesini 30 35 den aşağı koymamak lazım. bak kolay kolay yükselmem bir topçuya yunus baska bir şey olmuş tadını kaçırmamak lazım.
Bu sadece Yunus için değil Kerem için de geçerli. Bu sezon maaş bütçemizde gözle görülür bir artış oldu. Sürekli 11 oynayacak oyuncuların maaşlarında iyileştirmeler yapılması elzem.

başımız kalabalık iyileştirme yapacağız eylül gibi demişlerdir uzatılır şu an en efektif oyuncu çerez fiyata oynayacak hali yok gelişim gösteren üstüne koyan ödüllendirilmeli ama abartmayacak şekilde

Bu sadece Yunus için değil Kerem için de geçerli. Bu sezon maaş bütçemizde gözle görülür bir artış oldu. Sürekli 11 oynayacak oyuncuların maaşlarında iyileştirmeler yapılması elzem.
kereminki iyi bence. 8m tl alıyor. yunusunda 15 civari bir şey alsa yeter. 900bintl çok az aga. keremden daha olmuş halde yunus. sözlesmeye de 30 35milyon serbest kalma maddesi koyalim ki oyuncumuzun piyasası oluşsun. umarım es geçilmez bu detay bu maaşla girmez sezona.
3m avro alsın demiyoruz sonucta asagı yukarı 1m avro gibi bir rakam verilse kafi. kendi de mutlu olacaktır. keremin yeri garanti değil ama sakatlık vs olmazsa yunus tüm sezon oynar.

Yoo olmadı. Feg, Babel, Diagne gitti Mertens, Torreira, Sergio geldi. diğerlerinde de giden gelen dengesi var hep. Tabi Yunus ve Kerem'e zam yapılmalı orası başka :)

Dehşet birşeye dönüşmüş bu yav.

Baya can yakacak bu sene, sözleşmesini tez elden yenilemek lazım.

Sene sonu kaza bela olmazsa, satış yaparız bence.

kereminki iyi bence. 8m tl alıyor. yunusunda 15 civari bir şey alsa yeter. 900bintl çok az aga. keremden daha olmuş halde yunus. sözlesmeye de 30 35milyon serbest kalma maddesi koyalim ki oyuncumuzun piyasası oluşsun. umarım es geçilmez bu detay bu maaşla girmez sezona.
3m avro alsın demiyoruz sonucta asagı yukarı 1m avro gibi bir rakam verilse kafi. kendi de mutlu olacaktır. keremin yeri garanti değil ama sakatlık vs olmazsa yunus tüm sezon oynar.
Gelen herkes en az 1 den başladı bu sene. Yabancılar 2,5 falan. Kerem in ki 400k Euro falan ediyor. Yunus zaten bir şey almıyormuş. Ve bu oyuncular hücum yükünü bu sene çekecek oyuncular. O yüzden biraz iyileştirme şart. Motivasyonlarını kaybetmesinler.

bir futbolcunun gol veya asist yapmadan uzun süre akıllarda kalacak bir performans sergilediğine en son isviçre-fransa maçında granit xhakayla tanık oldum.

şimdide antalya maçında yunusu ekledim. uzun süre bu performansını hatırlarız.

bu seviyelere gelebileceğini asla tahmin edemedim. muazzam bir gelişim göstermiş, montella hocamın ellerinden öpüyorum.

Ben de sözleşmesinin uzatılmasını istiyorum kaç zamandır ama şu an zamanı değil diye düşünüyorum.

Yunus'u burada en çok destekleyenlerden birisiyim ama öyle pat diye 10 kat zamlı sözleşme verilmez bir futbolcuya. Biraz oynasın, kendini bizde de göstersin. Kışa doğru uzatırız.

Yanlış hatırlamıyorsam Kerem'in kontratı da geçen sene Aralık'ta revize edilmişti. Yunus'ta da benzerini yapalım Kasım-Aralık civarı uzatalim yeter.

Ayrıca Yunus'un şu an parayı sorun ettiğini sanmam. O karakterde biri değil diye düşünüyorum.

Üst Alt