#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Bu adamın şanssızlığı onyekurunun alınmasıdır...Onyekuru olmasa her maç en az 60 dakika oynardı... Ozanın şansı da denayerin alınamaması denayer gelse adını bile duymayacaktık bu sezon..Böyle dönemler genç topçular için büyük fırsat.. Ben hocanın yerinde olsam 3 senedir düzenli şans bulup da bir halt yemeyen sinanı ve ruhen bitek feghouliyi alacağıma yunusu ilk alternatif olarak tercih ederim..Onyekuruyu kesmesi için birkaç maç ciddi bir performans sergilemesi lazm

arkadaşlar, her konuda sabırsız millet olduğumuzu belli etmeyelim.
herşeyin zamanı vardır. bu çocuğa bile oynamıyor diye demekki çalışmıyor hangi ruh haliyle söylenir anlamıyorum.

Orda iceri atmak varken geriye pas vermek neyin kafasi ya? Bide kanat futbolcusu olacaksin, kanat futbolcusu bu kadar korkak olmaz.

ne diyon?5dk mı ne oynadı sadece.geriye verdiği pasta linneseydi o da yapsaydı ortayı..Allahım neleri eleştiriyoruz

Umarim iyi oyuncu olur ama önce o sac yapisi falan duzeltsin. Sac kesimi bile karakteri yansitir. Kendini oldum havasinda olduğunu gösteriyor. Amacin top oynamak karizma yapmak değil.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ne diyon?5dk mı ne oynadı sadece.geriye verdiği pasta linneseydi o da yapsaydı ortayı..Allahım neleri eleştiriyoruz
Orda geri pas verilmez Linnes'e, zaten dakika olmus 92 neyin kafasi bu?

Kanat dedigin yaldirip gidecek topla, bir brahimi ve corona'ya bak bide bizim celimsiz, korkak, utangac kanat futbolcumuza bak.

alt yapidan cikmasaydi, suan topice bile ugramazdinda gelmis konusuyorsun iste.

Üst Alt