#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 245 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

enteresansınız bazen he

çocuğu yerden yere vurdunuz gelişine tık diye şut bırakamıyor diye. (Maç süresinece o havada ben de tepki vermişimdir illaki ufak serzenişle)

gelirse aynı muameleyi görecek. Bırakın para kazandırsın kariyerine istediği gibi devam etsin.

Gitmeden önce ki son macinda show yapmisti. Molde maci 1 asist ve sanirim 1 gol atmisti ama vardan dönmustu. Baska da öyle iyi macini hatirlamiyorum

Buda halil gillerden, ilk 11de baslayinca kötu sonradan girince iyidi. Gelirse yedekten girmeye devam eder

Ekstraları dışında baskıdan dolayı bizde tutuk oluyor. LEI belki gerçekten güvense iyi şeyler yapacak da, tam istedikleri profili yakalayamadılar sanıyorum ki.

Almazlar, almayacaklar, paraları çok olsada yunusuda zamioloyuda almayacaklar çünkü ikisinide oynatmıyolar.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alakası yok,bende biyerimden uydurmuyorum devamlı epl izlediğim için yorum yapıyorum, aston villaninda leicisterinde kadroları çok geniş zaniolo için emery herzaman olumlu konuşuyor az veya çok her maç oyuna alıyor ki hedefleri ucl ,İtalyan milli oyuncuyu bırakacak kadar aptal.degiller bence keza yunus onun parası dahada komik zaten ,İtalyan hoca takımın başında devam ederse yunusu alirlar

biz dönsün dönmesin diye konusuyoruz ama bence yunus dönmek istemez. baskıyı kaldıramadı ve sürekli oynamak istiyor çocuk. satmak en dogrusu. 8-9 da burdan gelse çok iyi olur yaz transfer dönemi istediğimiz herkesi alırız. daha zaniolo emin bayram gibi 2 oyuncumuzun da durumu belli değil. tarihimizde ilk defa kiralık verdiğimiz oyuncular değerini bitirmeden gittikleri yerde oynuyor sanırım. zaniolo oynayamıyor ama ondan zarar etme ihtimalimiz yok. her türlü italyaya satarız

Bilerek oynatmiyorlar. Şu şarta bağlı kiralama olayi bitsin artık ya. Normal kiralayın daha iyi. Bir sezonu boş geçirdi yunus, yazık gerçekten. Çok kötü bir anlaşma olmuş hem yunus hem Gs açısından.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Galatasaray’ın Leicester City’e kiralık olarak yolladığı Yunus Akgün’ün 9 milyon euroluk satın alma opsiyonunun devreye girmesi için 25 maç ilk 11’de sahaya çıkması gerekiyor.

Yunus Akgün, şu ana kadar sadece 8 maça ilk 11 başladı.

Championship’i ilk 2’de bitirememesi durumunda play-off oynayacak olan Leicester City’nin an itibarıyla minimum 15 resmi maçı kaldı.

(NTV Spor)

Yunus'un gitmek istemesi normal de, bu opsiyonu hak edecek performansı verse zaten bambaşka şeyler konuşuluyor olurdu. Kazık gibi opsiyon koymuşlar.

Leicester EPL ye yükselirse Yunus' u alır diyenler olmuş. Alt ligde yetersiz bulup süre vermedikleri adamı EPL için bonservis ödeyip niye tutsunlar?..

Maç içinde daha etkin ve sürekli olabilmesi için hız, güç, dayanıklılık gibi fiziksel parametrelerini yükseltmesini ummuştum; başka türlü bu seviyelerde tutunabilmesini zor gördüğümü hep söylerim zira. Ancak oradaki yorumlar da yine bizim konuştuklarımız minvalinde maalesef...

Galatasaray’ın Leicester City’e kiralık olarak yolladığı Yunus Akgün’ün 9 milyon euroluk satın alma opsiyonunun devreye girmesi için 25 maç ilk 11’de sahaya çıkması gerekiyor.

Yunus Akgün, şu ana kadar sadece 8 maça ilk 11 başladı.

Championship’i ilk 2’de bitirememesi durumunda play-off oynayacak olan Leicester City’nin an itibarıyla minimum 15 resmi maçı kaldı.

(NTV Spor)
Koç grubuna hizmet eden şu yayın organını kaale almayınız.

Biraz gayret gösterse bence Leicester almasa bile baska bir takim dan teklif gelir ama cok az süre aldigina göre gözden düsmüs olmali

Üst Alt