#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Hocam yunusu doğru zamanda doğru şekilde A takım onbirine monte etmek istiyor herhalde.

Ardadan çok daha iyi bir oyuncu geliyor bence kanat oyuncusu olarak.

En çok ama Mustafa kapıyı bekliyorum. Henüz yeni 16 yaşına bastı ve u19 maçlarında da boy göstermeye başladı kendisi.

Porto ve lokomotif genç şampiyonlar ligi maçlarında oynama şansını bulmuş. İzleyemedim o maçları maalesef ama o yaş grubunda şimdiden tercübe edinmesi çok güzel bence.

Hoca çok geç kalıyor yunusta başlarda şans verecek gibi yaptı sonra 5dklık oyuncuya dönüştürdü.. Bu çocuk oynadıkça açılacak mevkii gereği herkes uçup kaçsın istiyor tek şanssızlığı bu mesela bir stoperi kabullenmek çok daha kolay.. Ozan standart oynasa sırıtıyor ama ilerde oynayan oyuncudan herkes büyük beklentiye giriyor

Hocam yunusu doğru zamanda doğru şekilde A takım onbirine monte etmek istiyor herhalde.

Ardadan çok daha iyi bir oyuncu geliyor bence kanat oyuncusu olarak.

En çok ama Mustafa kapıyı bekliyorum. Henüz yeni 16 yaşına bastı ve u19 maçlarında da boy göstermeye başladı kendisi.

Porto ve lokomotif genç şampiyonlar ligi maçlarında oynama şansını bulmuş. İzleyemedim o maçları maalesef ama o yaş grubunda şimdiden tercübe edinmesi çok güzel bence.

Ardayi hic sevmiyorum ama az buz oyuncu degildi arda. Umarim yunus gecer ardayi

Kesinlikle daha çok oynaması gerekli zaten forvetsiz şampiyonluğa koşmak suretiyle bir challenge yapıyor hocamız , Ozan ve Yunus'u kazanarak ve monte ederek Galatasaray tarihinin en zor şampiyonluğunu kazanabilir. Ben bu iki isminde iyi yerlere geleceği kanaatindeyim.

Artik sans bulmasi gerekiyor

Antremanlarda kendini gösterse hoca Ozan da oldugu gibi ilk 11 de oynama sansi verir

Hoca çok geç kalıyor yunusta başlarda şans verecek gibi yaptı sonra 5dklık oyuncuya dönüştürdü.. Bu çocuk oynadıkça açılacak mevkii gereği herkes uçup kaçsın istiyor tek şanssızlığı bu mesela bir stoperi kabullenmek çok daha kolay.. Ozan standart oynasa sırıtıyor ama ilerde oynayan oyuncudan herkes büyük beklentiye giriyor
Hoca bu işin erbabıdır hiç merak etmeyin.. meyva olgunlaşmadan koparmaz.. kıvama gelince de hiç ummadığınız bir maçta ilk 11 e sürer ve patlama yaptırır. Bkz: Emre Çolak, Semih Kaya

Insallah yazin soyle bir 10-15M gider de komple kadroyu revize sokabiliriz, arap ve brazilya tayfasina sattiktan sonra.

Oyuna girer girmez yerden 3 ince pasi vardı ileriye.birtanesini defansa gelip verdi.yanina adam akıllı oyuncu konursa estirir umarım artık oynar

Üst Alt