#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

İnşallah Konya maçında çok daha uzun süreler izleyebiliriz Yunus 'u

En az Ozan kadar iyi oynayacağını o formayı alacağını düşünüyorum. Sonra da sırada Atalay ve Gökay ikilisi var ...

Her geçen maç 30-40-45 dk süre verip en sonunda direk fizik olarak güçlendiği zaman 11'e koymak lazım teknik açıdan üst seviye hızı da var Feghouli, Belhanda, Mariano, Fernando gibi oyuncularla rahatlıkla ikili oyunlar oynayacak potansiyeli var.

Maçın son on dakikasını izleyemedim ama şu kadarcık video bile umut verici.

Dikine gitmeyi ve daha da önemlisi ceza sahasına girmeyi düşünen bir orta alan oyuncusu.

Bazılarının hoşuna gitmiyor ama dün bunu Feghouli yaptı etkisini gördük. Belhanda bunları yapmadığı için eleştirilince kötü oluyoruz.

Fizik fizik deniliyor. Ne abi bu adam ön libero mu stoper mi neyşn fiziği? Tekniğiyle ve hızıyla oynayan bir oyuncu yunus. 100 kilo bench basmasına gerek yok sadece biraz daha güçlensin tamamdır.

Terim bu cocugu oynatmayacaksa ki simdiye kadar sure verilmemesi onu gosteriyor, devre arasinda derhal ispanya, ingiltere championship, almanya gitmeli, mumkunse

ub.msji

Sinan verilen dakikalari bu kardesimize verseydik simdiye en az 1 golu vardi. Sinan oynadigi dakikalarinin yarisini anca hakketiyor böyle genc yetenek varken.

Sinan'da israr edilirse bu cocuk Sinan'a bakip demek ki benim de boyle olmam gerekiyor oynamak icin diye dusunmeye baslamasi kacinilmaz

Bu cevheri katletmeyelim hocam 11'e

Üst Alt